Skocz do zawartości

Jak naprawić przemarzający strop przy balkonie?


Recommended Posts

W czasie zimy zauważyliśmy, że w części pokoju na parterze, nad którym znajduje się częściowo cofnięty balkon, pojawiają się wyraźne ciemniejsze smugi, sugerujące przecieki wody. Jednak latem, mimo intensywnych opadów smugi nie pojawiały się i sądzimy, że przebarwienia spowodowane są przemarzaniem stropu w tym miejscu. Jak można poprawić izolację cieplną , aby zlikwidować to zjawisko.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/tarasy-i-balkony/porady/6058-jak-naprawic-przemarzajacy-strop-przy-balkonie

Link do komentarza
Gość Marcin
Witam Tez chcialbym ociplic balkon i ocieplilem sufit balkonu a mam pytanie czy mozna ocieplic balkon ale w tym miejscu na ktorym sie chodzi - po balkonie nie wiem jak to napisac moze ekspert bedzie wiedzial o co mi chodzi jak tak to jak najlepiej to zrobic i czym Zgory dziekuje za odp..
Link do komentarza
Cytat

Witam Tez chcialbym ociplic balkon i ocieplilem sufit balkonu a mam pytanie czy mozna ocieplic balkon ale w tym miejscu na ktorym sie chodzi - po balkonie nie wiem jak to napisac moze ekspert bedzie wiedzial o co mi chodzi jak tak to jak najlepiej to zrobic i czym Zgory dziekuje za odp..



Trzeba tylko czy jest miejsce na styropian i wylewkę betonową na tym styropianie czy nie podniesie się wylewka powyżej podłogi w mieszkaniu . 
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...