Skocz do zawartości

Akcesoria kuchenne


Recommended Posts

Znacie jakieś fajne sklepy, gdzie można kupić ciekawe dodatki do kuchni?? Chodzi mi przede wszystkim o naczynia, jakieś otwieracze do butelek. tego typu rzeczy. Im bardziej nietypowe dodatki tym lepiej. Będę bardzo wdzięczna o wszelkie namiary, bo poszukuję nietypowego prezentu na parapetówkęicon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Faktycznie niezłe rzeczy mają w tym sklepie dembi. W sumie to by mi kilka takich fajnych przedmiotów się przydało, bo mam bardzo nowoczesna kuchnię i jakoś tak za sterylnie w niej jest. Jakbym kupiła jakieś kolorowe talerze, czy nawet garnki takie jak tam maja, to od razu wszystko by wyglądało weselej. Dzięki za namiary.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
zgadzam z się z którymś z poprzedników ze nie warto kupować pewnych rzeczy w tanich sklepach, lepiej kupić coś sprawdzonego droższego i dobrej jakości niż co jakiś czas kupować coś tańszego bo może się okazać ze to wcale taniej nie wyjdzie. tak jak to jest np z nożami! ja mam noże firmy Global (kupiłam u dystrybutora i dostałam zniżkę icon_lol.gif ) droższe ale nie ostrze ich już z rok wiec jak najbardziej na plus za to moja koleżanka co jakiś czas ostrzy swoje na osełce w dodatku i ciągle narzeka icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

zgadzam z się z którymś z poprzedników ze nie warto kupować pewnych rzeczy w tanich sklepach, lepiej kupić coś sprawdzonego droższego i dobrej jakości niż co jakiś czas kupować coś tańszego bo może się okazać ze to wcale taniej nie wyjdzie. tak jak to jest np z nożami! ja mam noże firmy Global (kupiłam u dystrybutora i dostałam zniżkę icon_lol.gif ) droższe ale nie ostrze ich już z rok wiec jak najbardziej na plus za to moja koleżanka co jakiś czas ostrzy swoje na osełce w dodatku i ciągle narzeka icon_evil.gif


Ja tez uwazam,ze nie warto pewnych rzeczy kupowac w tanich sklepach.Ja mam swoje noze kupione w trzech muszkieterach po 5 i 10 zł i ostrze je regularnie co kilka dni i też nie narzekam,a mam je od 3 lat.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...