Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin25

Szukam ciekawej pościeli.

Recommended Posts

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu poszukuję pościeli. Nic konkretnego nie znalazłem. Nie jestem osobą przemierzającą centra handlowe wzdłuż o wszerz. Może ktoś z forumowiczów podrzuci mi jakiś ciekawy link icon_biggrin.gif . Z góry dziękuję icon_biggrin.gif. Pozdrawiam.

Cytat

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu poszukuję pościeli. Nic konkretnego nie znalazłem. Nie jestem osobą przemierzającą centra handlowe wzdłuż o wszerz. Może ktoś z forumowiczów podrzuci mi jakiś ciekawy link icon_biggrin.gif . Z góry dziękuję icon_biggrin.gif. Pozdrawiam.

Myślę, że jeden wypad do Ikei załatwi sprawę icon_biggrin.gif Super ceny w stosunku do jakości. Ja planuję wypad na weekend i właśnie po pościel - uzależniłam się icon_smile.gif

Ja w zeszłym tygodniu kupiłem fajną pościel poprzez poscielowo.pl. Myślę, że na pewno sie nie zawiedziesz. Sklep posiada konkretną ofertę. Zdecydowanie mogę go polecić.

To jest bardzo ładna pościel. Elegancka, kolorowa i z przyjemnego materiału, a materiał ejst przeciez najważniejszy. To od niego zależy czy będziemy się w danej pościeli wysypiac czy neikoniecznie. Pozatym te wzory. Ach te wzory icon_smile.gif
Brak obrazka

Hej. Postanowiłem skorzystać z usług www.poscielowo.pl i powiem szczerze ale jestem zajefajnie szczęśliwy:) Fachowa obsługa, expresowa przesyłka czyli to co jest najważniejsze w sklepach internetowych - RZETELNOŚĆ!

Pora wypróbować ja z moją kobietąicon_wink.gif

A jaką tą pościel zakupiłeś bo aż ciekawa jestem icon_smile.gif Ja uwielbiam pościel satynową i znalazłam ostatnio super komplet: http://multizakupy.pl/Komplet_poscieli_Ave...0_x_200_cm.html Zastanawiam się tylko czy dobrze się śpi pod taką czarna pościelą. W ikei owszem można kupić pościel ale strasznie dużo ludzi ma taką samą więc ja wolę szukać czegoś bardziej oryginalnego w innych sklepach. Albo jeszcze ta czerwona mi wpadła w oko: http://multizakupy.pl/Komplet_poscieli_Car...0_x_200_cm.html że już o łóżku z tego zdjęcia nie wspomnę.
  • Lubię to 1

Spory wybór i ładną pościel oferuje sklep internetowy, w którym zakupiłam ostatnio koc do sypialni.
Może coś wpadnie Ci w oko.

Cytat

A jaką tą pościel zakupiłeś bo aż ciekawa jestem icon_smile.gif Ja uwielbiam pościel satynową i znalazłam ostatnio super komplet: http://multizakupy.pl/Komplet_poscieli_Ave...0_x_200_cm.html Zastanawiam się tylko czy dobrze się śpi pod taką czarna pościelą. W ikei owszem można kupić pościel ale strasznie dużo ludzi ma taką samą więc ja wolę szukać czegoś bardziej oryginalnego w innych sklepach. Albo jeszcze ta czerwona mi wpadła w oko: http://multizakupy.pl/Komplet_poscieli_Car...0_x_200_cm.html że już o łóżku z tego zdjęcia nie wspomnę.

http://www.poscielowo.pl/produkt,51.html dokładnie taką sobie sprawiliśmy icon_smile.gif

Cytat

A zebyś wiedziała ze fascynujące:P Niektórzy śpią w jakiś beznadziejnych podróbach z all .....

A Jaśnie Pani nie wpadła na to. że nie wszystkich stać na oryginały - może muszą ?

Ważne żeby temu komuś było wygodnie,a przecież jak dobrze wspomniał Użytkownik powyżej- nie każdego stać od razu na zakup oryginalnej pościeli,warto szukać na portalach aukcyjnych oraz w dobrych sklepach internetowych.

Polecam wysokiej jakości pościel w nasze polskie wzory:) wygląda pięknie!

A tu link do sklepu: pościel leluja W ofercie sklepu również biała pościel płócienna, którą pamiętamy z dzieciństwa:) Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)

Cytat

A taka pościel może być ciekawa icon_mrgreen.gif ?

( ale to raczej wersja dla dorosłych )

super jest ta pościel! nadaje się też jako dodatek do prezentu ślubnego, czy na parapetówkę ;)

Ja sobie ostatnio na allegro przeglądałam i jest tam mnóstwo fajnych kompletów. Szkoda, że większość z jedną poduszką... dlatego radzę sprawdzać ;)

Na tę pościel się czaję, najwyżej kupię poszewkę na poduszkę po prostu w niebieskim kolorze.

Bardzo fajny morsko-karaibski wzór,coś w sam raz na zimowe dni,kiedy większość z nas tęskni za słońcem:) tak generalnie warto szukać pościeli oraz pozostałych dodatków w sklepach internetowych,spotkamy tam ich największy wybór.

Jeśli nie IKEA, chociaż uważam, że zwykle z dobrym nastawieniem można tam coś wybrać, polecam sprawdzić w TK Maxxie. Nie zawsze trafisz na coś odpowiedniego, ale jeśli się uda, przeceny na pościel naprawdę wysokiej jakości są imponujące.

Powyżej jest kilka naprawdę ciekawych wzorów pościeli,motywów,wystarczy tylko poszukać w sklepach internetowych i na pewno coś się znajdzie co trafi w Twój gust.

Ostatnio fajne wzory widziałem w Jysku, mają bardzo duży wybór. A jaką kwotę chcesz przeznaczyć na zakup?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• 3 tys też za dużo. Niech nic nie kupuje tylko niech ci da spis potrzebnego materiału i sam sprawdzisz sobie co ile kosztuje, koszt rurki alupexa średnicy 16 kosztuje około 3 do 5 zł za mb. Rura pcv śred 50 dł 2 m to cena około 10 zł. Policzysz i zobaczysz.  
    • Dom, nie blok trzeba będzie kuć, właśnie co do grzejnika zapomniałem spytać - ale napisał mi smsa z korektą że przysiadł i policzył i jednak twierdzi że w 5 klockach powinien się zmieścić z materiałem i robotą, co do listy materiałów to się umówiłem że on kupi co trzeba i da mi paragony a ja mu wtedy oddam. Tak więc ponawiam pytanie - tym razem 5 tysięcy? (tylko niewiem czy doliczał grzejnik) A hydraulik to raczej na fuche
    • Gość Max
      Bzdury właśnie wkopałem kabel nie mam projektu a w warunkach jest tylko że muszę doprowadzić przewód do skrzynki którą stawia elektrownia o której znajduje się licznik i zabezpieczenie tak jak u mnie 40 amper. Warunki przyłącza złożyłem na wniosek Obliczając wstępnie potrzebowali nadużycie i podtrzymaniu ich podpisałem umowę i tam było określony czas gotowości do zdjęcia mam tymczasową skrzynkę przewód kabel przepraszam wkopany w ziemię doprowadzony do skrzynki i właśnie wczoraj mi go podpięli na razie nikomu nic nie słyszałem nic nie robiłem i jest wszystko okej zostało opłacić i podpisać użytkowanie licznika i podobno oświadczenie o prawidłowym wykonaniu instalacji ha ha chociaż jej nie ma.. Mój inspektor oraz kierownik twierdzą że po nowych przepisach nie potrzeba oświadczenie elektryka tylko właściciel może czyli inwestor podpisać oświadczenie o prawidłowym wykonaniu instalacji.
    • Łazienka jest w bloku z wielkiej płyty, czy w domku? Kucie w nośnych ścianach? Te 4,5 tys na materiał to razem z grzejnikiem? Generalnie trochę drogo...
    • 4,5 tys za materiał do wykonania tego co opisałeś czyli wymiana instalacji wodnej, zrobić odpływy od prysznica, pralki, umywalki, montaż odpływu do prysznica (zależy jaki to odpływ), nowy grzejnik i przeniesienie naczynia to uważam stanowczo za dużo. Najlepiej jakby dał Ci listę potrzebnego materiału wraz ceną wtedy będzie można coś bardziej konkretnego napisać. Natomiast co do ceny za robotę można się zawsze potargować  ale jest taka sobie.  Pytanie czy ten hydraulik ma firmę czy chce to zrobić na czarno?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...