Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Bonetone

Uczestnik
 • Posty

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Bonetone

 • Ranga
  Początkujący
 1. I tu się o dziwo zgadzamy co mnie bardzo cieszy.
 2. Trzeba zauważyć jedną rzecz. Takie okna są wyśmienite ale tylko wtedy gdy w domu są osoby dorosłe i odpowiedzialne lub gry montujemy je tylko na parterze. Tam gdzie są dzieci nie radze ich instalować.
 3. I jeszcze będą powtarzać nie raz.
 4. Grunty przeznaczoine do użytku publicznego owszem tak. Ja tu jednak widzę trochę inną historię. Tereny na których leżą sporne działki zostały przyłączone do miasta niedawno. Ktoś w urzędzie wytyczył drogę patrząc na mapę bez zapoznania się z rzeczywistym stanem terenów. Jeśli obok jest ugór a droga musi być tam gdzie działka to dla mnie jest przykład braku myślenia. Zdecydowanie prawnik jest tu potrzebny.
 5. Duża oszczędność czasu. I samo się wyłącza więc domu nie zaczadzimy dymem z przypalonych garów.
 6. Kiedyś wszyscy mieli drewniane okna i okresowe odświerzanie ram farbą olejną nikogo nie dziwiło. A załóżę się że niekonserwowane okna z pcv też potrafią źle wyglądać.
 7. Było by miło gdyby azbestoza i inne świństwa cywilizacyjne były tylko mitem. Ale nie są. Więc potrzebne są pielęgniarki i lekarze i pięniądze na leczenie i na budowe szpitali i tak dalej i dalej. Na pewno dużo więcej niż wydano by na profilaktykę tych chrób.
 8. I tak byli by niedopłaceni bo żeby tak po każdej ulicy chodził patrol to trzeba by pół miasta zatrudnić.
 9. Akurat seria z Kevinem nie należy do moich ulubionych.
 10. Pewnie urzędnicy usłyszeli garażi stąd cała afera.
 11. Tak mi się też wydawało że bez uprawnień to można więcej szkody narobić. A twierdzenie że na prywatnej budowie przejdzie bez uprawnień to stwarzanie zagrożeń. Zwłaszcze że chodzi o kable elektryczne.
 12. Nie wiem czy wstawianie okien samemu to dobry pomysł. Niby sprawa prosta a jednak....
 13. Hmm.. to rzeczywiście nie wygląda ładnie. Jeśli to prawda.
×
×
 • Utwórz nowe...