Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Kminek

Uczestnik
 • Posty

  48
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O Kminek

 • Ranga
  Początkujący
 1. Minimalizm już chyba przestał być modny.
 2. To był budowany zanim zmieniły się przepisy. Może być ciężko.
 3. Nawet jeśli nie zepsuje planów może zatruć życie. Ze schematu wynika że pomiędzy ścianą jego domu a płaskim dachem waszego jest kawałek ziemi o szerokości mniejszej niż wasz dom. To planowane poddasze zabierze mu światło i z okien będzie widział ścianę poddasza i dach. To powód do kłótni. Najlepiej byłoby kupić dom od niego . A czy może zablokować budowę nie udzielając zgody? Mam nadzieję że nie może. Ziemia jest wasza, dom też więc niby czemu miałby mieć prawo rządzić się nie na swojej posesji? Ale to jest takie twierdzenie na czuja. Ktoś to pewnie za chwilę potwierdzi albo powie że nie mam r
 4. A czy jest to dom wygodny? Bo komfortu nie sposób się w nim doszukać.
 5. Poszukaj na naszym forum. Gdzieś czytałem o domach ekologicznych.
 6. A ile domów jest budowanych "w szeregu"? Kilka czy kilkanaście?
 7. W miarę upływu czasu takie oczyszczalnie powinny tanieć. O ile jest na nie spory popyt.A chyba jest.
 8. Ściana domu musi stać w odległości 3 metrów od granicy działki pod warunkiem że jest to ściana bez okien. Jeśli są okna ta odległość od granicy wydłuż się i wynosi cztery metry.
 9. Kminek

  Wykorzystujcie wodę deszczową

  Deszczówka nadaje się do podlewania ogrodu. Można nią umyć samochód i to wszystko. Mamy tyle zanieczyszczeń w powietrzu że oczyszczanie je domowym sposobem używanie potem do gotowania czy prania jest dla mnie nie do przyjęcia. Może jest miękka ale doprawiona tyloma składnikami że aż strach pić.
 10. Hmm.. proszę na to popatrzeć i odpowiedzeć sobie: "czy można to nazwać monotonnią?" http://www.sztukakrajobrazu.pl/ogrodki200714.jpg
 11. Nic nie wiem o zdjęciu. Wyszło mi z poszukiwarki po wklepaniu nazwy "catalpa". A drzewo na nim jest dziwne, że aż chce się powiedzieć: "coś takiego nie może istnieć".
 12. Dla konwersacji to się kiedyś zatrudniało damę do towarzystwa, potem sekretarza a teraz to się nazywa osobisty asystent lub asystentka. A poważnie to chyba nawet nie wolno zatrudniać ludzi za 300 zł. Musi być to minimum socjalne a ono jest wyższe. Dwukrotnie chyba nawet.
 13. Geowłóknina i czarna folia to to samo?
×
×
 • Utwórz nowe...