Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

milgo

Uczestnik
 • Posty

  120
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O milgo

 • Ranga
  Początkujący
 1. milgo

  a tak naprawdę...

  Odwiedziłem. Belki stropowe są super.
 2. I dziękuję za słowo "zamętlenie". Jest bardzo urokliwe.
 3. Ja się dziwię że jeszcze nie wyszli na ulicę. Bo poza nimi to już chyba wszystkie inne zawody i grupy społeczne były pod sejmem. Ah, nie! Nie było również protestu ludwisarzy. Ale to już inna bajka.
 4. milgo

  Rów melioracyjny na działce

  To ja trzymam kciuki
 5. Trzeba to wreszcie jasno powiedzieć Mikho. To jest spisek Na potwierdzenie mam pana własne słowa: I dalej: Jeśli porównać to z wcześnieszymi wypowiedziami wspierającego Pana w atakach na biednych radiestetów adamisa....: (Fragment o Entach zostawiam celowo jako że jest wyraźny trop tolkienowski.) I co my tu mamy? Sięgający czasów inkwizycji hiszpańskiej zakonspirowany ruch którego członkowie odurzają się pochodnymi orzecha włoskiego od czego ciemnieją im spojrzenia i dusze; w półmroku myśli własnych nie są w stanie przyjąć niczego co alternatywne kurczowo czepiając się skostniałych tradycji w które nikt poza nimi nie wierzy. I niech się Wojewódzki schowa bo ja jestem lepszy. (A jak to się wszystko ma do logiki - o to nich się inni martwią)
 6. milgo

  Czy posadzić orzech włoski?????????

  Po czym poznajesz że była to Pani- owad?
 7. milgo

  chińszczyzna

  A ułożenie się w płytkim rowie twarzą do ziemi i nakrycie ciała ciemną folią skutecznie chroni przed skutkami wybuchu jądrowego. (To niedosłowny cytat z instrukcji dla marines z lat 60-tych XX wieku).
 8. milgo

  Więźba dachowa

  A może o sosnę jest łatwiej niż o jodłę?
 9. Ma. Ale jak widać.. a ja się już cieszyłem, że nam sie klimat w urzędach ociepla.
 10. milgo

  Rów melioracyjny na działce

  Gratulacje. Okazuje się że z wolna gminy gdzie "nic się nie da zrobić" (bo 20 lat temu ktoś przystawił pieczątkę na dokumencie o którym zapomniano następnego dnia) odchodzą do historii.
 11. I przpuszczam że biorą prowizję od transakcji. Jak wszyscy
 12. milgo

  Przydomowe oczyszczalnie ścieków

  Nie takiej informacji bym oczekiwał. Przedsiębiorcy przyzwyczaili nas że ceny produktów tanieją. Czyżby oczyszczalnie nie podlegały trendom innowacyjnym?
 13. To ładnie brzmi "kontrolowana ucieczka ciepła". Tylko jak to kontrolować 100%?
 14. milgo

  Flaga państwowa

  Kidyś były takie plany że zostaniemy drugą Japonią. (Kolory flagi te same). A ostatnio Fibak opowiadał o swoim życiu rezydenta Monaco. Cos musi być na rzeczy....
×