Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

milgo

Uczestnik
 • Posty

  120
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O milgo

 • Ranga
  Początkujący
 1. milgo

  Radiestezja - promieniowanie głupoty

  Od tego się zaczęło.
 2. Odwiedziłem. Belki stropowe są super.
 3. milgo

  Radiestezja - promieniowanie głupoty

  I dziękuję za słowo "zamętlenie". Jest bardzo urokliwe.
 4. milgo

  Radiestezja - promieniowanie głupoty

  Ja się dziwię że jeszcze nie wyszli na ulicę. Bo poza nimi to już chyba wszystkie inne zawody i grupy społeczne były pod sejmem. Ah, nie! Nie było również protestu ludwisarzy. Ale to już inna bajka.
 5. milgo

  Radiestezja - promieniowanie głupoty

  Trzeba to wreszcie jasno powiedzieć Mikho. To jest spisek Na potwierdzenie mam pana własne słowa: I dalej: Jeśli porównać to z wcześnieszymi wypowiedziami wspierającego Pana w atakach na biednych radiestetów adamisa....: (Fragment o Entach zostawiam celowo jako że jest wyraźny trop tolkienowski.) I co my tu mamy? Sięgający czasów inkwizycji hiszpańskiej zakonspirowany ruch którego członkowie odurzają się pochodnymi orzecha włoskiego od czego ciemnieją im spojrzenia i dusze; w półmroku myśli własnych nie są w stanie przyjąć niczego co alternatywne kurczowo czepiając się s
 6. Po czym poznajesz że była to Pani- owad?
 7. milgo

  chińszczyzna

  A ułożenie się w płytkim rowie twarzą do ziemi i nakrycie ciała ciemną folią skutecznie chroni przed skutkami wybuchu jądrowego. (To niedosłowny cytat z instrukcji dla marines z lat 60-tych XX wieku).
 8. A może o sosnę jest łatwiej niż o jodłę?
 9. Ma. Ale jak widać.. a ja się już cieszyłem, że nam sie klimat w urzędach ociepla.
 10. Gratulacje. Okazuje się że z wolna gminy gdzie "nic się nie da zrobić" (bo 20 lat temu ktoś przystawił pieczątkę na dokumencie o którym zapomniano następnego dnia) odchodzą do historii.
 11. I przpuszczam że biorą prowizję od transakcji. Jak wszyscy
 12. Nie takiej informacji bym oczekiwał. Przedsiębiorcy przyzwyczaili nas że ceny produktów tanieją. Czyżby oczyszczalnie nie podlegały trendom innowacyjnym?
 13. To ładnie brzmi "kontrolowana ucieczka ciepła". Tylko jak to kontrolować 100%?
 14. Kidyś były takie plany że zostaniemy drugą Japonią. (Kolory flagi te same). A ostatnio Fibak opowiadał o swoim życiu rezydenta Monaco. Cos musi być na rzeczy....
×
×
 • Utwórz nowe...