Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Darni

Uczestnik
 • Posty

  81
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Darni

 • Ranga
  Początkujący
 1. To jest zwyczajnie oburzające. Jeśli zmienia się plan zagospodarowania przestrzennego zainteresowani powinni być poinformowani a nie stawiani przed faktem dokonanym. Jest taki krytykowany trochę przez intelektualistów program "Sprawa dla reportera". I nie tylko ten jeden program. Zwrócenie się do prawnika jest dobrym pomysłem , a nie wiem czy sprowadzenie telewizji nie lepszym. Można spróbować ocalić działkę. A nuż się uda?
 2. I to jest chyba lepszy pomysł niż wzywanie saperów. Ci mają swoje priorytety i na działkę gdzie nie wiadomo czy w ogóle coś jest przyadą pewnie po kilku miesiącach. A specjalistyczna firma pewnie ma krótkie terminy. Swoją drogą to że mamy sapecjalistyczne firmy saperskie działające na rynku prywatnym coś mówi o skali problemu.
 3. U mnie w sasiedztwie też była taka, chybotała się przy każdym ruchu a przy dużym wychyleniu huśtawki pręty podstawy wychodziły z ziemi.
 4. Mech jest paskudny. Jak nie dopilnujesz to wszędzie wyrośnie. dachy, chodniczki, nawet ściana jeśli nie dość pionowa. Nic go nie zrazi.
 5. To trzeba poprosić męża o pieniądze na naprawę i transport rowerów do mechanika. Albo da pieniądze albo wreszcie naprawi.
 6. Asio? To się rozpyla? Jaka firma to produkuje?
 7. Po prostu się przestraszyłam że ktoś mógły być aż tak nieodpowiedzialny by odkupić poligon od wojska i zamienić go na osiedle. brr..
 8. Czyj to pies? Bo tutaj znowu mamy temat alergii a alergicy których znam, uczuleni na zwierzęta, trzymają się od nich z daleka.
 9. Przepraszam, ale czy to znaczy że ktoś sprzedaje działki budowlane z terenów po poligonach?
 10. Dwumetrowej róży w życiu na oczy nie widziałam.
 11. Ja sobie z kleszczy żartuję ale się ich boję. Nie większe to od komara a ile może napsuć. Czy mamy jakieś preparaty przeciw kleszczom tak jak przciw prusakom?
 12. Dobrze . To będę brutalna. Zal mi że śnieg już nie skrywa psich pozostałości rozsianych gęsto po trawnikach. I to jedyny powód żalu.
×
×
 • Utwórz nowe...