Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Leśny

Uczestnik
 • Posty

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralny

O Leśny

 • Ranga
  Początkujący

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  30

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja jestem bardzo zadowolony z Boscha, ale Whirlpoola nigdy nie miałem, więc porównania nie mam.
 2. Zdaje się, że i na siatce można się postarać o jakieś dzieło sztuki, np. instalacja z wiszącymi na sznurkach lub drutach puszkami po piwie itp. ;)
 3. Mam pytanie. Czy drewno drzew iglastych takich jak jodła, modrzew, czy świerk nadaje się do palenia w kominku (nie chodzi mi o sosnę, której używam jedynie do rozpalania), czy tylko drewno drzew liściastych?
 4. U mnie ciągle było słychać jakieś odgłosy w podłodze lub suficie, dopóki nie pojawił się w domu kot. Sam pies nie wystarczy. Teraz od czasu do czasu coś skrobie, ale szybko milknie, nie wiem, czy ucieka, czy kot zjada.
 5. Możesz podać przepis na te flaczki? Wiem że kolega robi coś podobnego z opieniek, więc może uda się przyrządzić i mi?
 6. Fajne są również modele motocykli lub samochodów
 7. Popadało i znów pojawiły się grzyby, podgrzybki, kanie i opieńki miodowe. W związku z tym mam pytanie, czy opieńki można smażyć na maśle, tak jak kurki, czy też trzeba je wcześniej ugotować?
 8. Czyżby z kasy zarobionej na Złotym Pociągu? ;) Miałem kiedyś okazję przejechać się pociągiem z Przeworska do Leska, zahaczając o Ukrainę, gdzie do pociągu weszli ukraińscy pogranicznicy pilnować, aby nikomu nie przyszło do głowy uciekać z Polski. Ale tereny wyjątkowo malownicze Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to, ze od razu przy dworcu znajduje się Informacja Turystyczna.
 9. Gratulacje, teraz trzeba mieć nadzieję, że rzeczywiście urzędnicy uwzględnią zmianę.
 10. Cytując klasyka> Wszystko może się zdarzyć ;)
×
×
 • Utwórz nowe...