Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Lokalniś

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Lokalniś

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dlatego jestem zdania, żeby wszystko zostawić zewnętrznej firmie. Ja tam nie chciałem się zbytnio męczyć z całą tą konfiguracją.
 2. Montażu rekuperacji nie można przeliczać tylko pod względem opłacalności, jak sugeruje temat. Owszem, jest to ważny czynnik, ale nie jedyny. W moim odczuciu dużo ważniejszym jest komfort, jaki uzyskujemy po montażu wentylacji. Dostęp do świeżego powietrza, przede wszystkim zimą, to bardzo ważna sprawa. No a sam rekuperator pozwoli dodatkowo na zaoszczędzeniu energii. Tylko należy pamiętać, że firma firmie nierówna i czasami oszczędzając na montażu, można w późniejszym czasie dwa razy stracić. Ja na szczęście posłuchałem szwagra i cały system zamówiłem w dobrej firmie. Teraz w razie czego mam 1
 3. Przeczytałem praktycznie cały temat i powiem Wam, że cieszę się, że sam się tym nie zajmuję. Jestem w trakcie budowy domu, także z systemem rekuperacji. Plany już zatwierdzone, monterzy byli już nawet jeden dzień na miejscu. Jestem pod wrażeniem działania wiertnicy diamentowej - chciałbym takie cacko mieć u siebie na własność. Otwory zrobione idealnie - poprosiłem nawet, żeby przy okazji nawiercić kanalizację - nie było z tym problemu. Co prawda do wprowadzenia się jeszcze trochę czasu, ale już teraz jestem ciekawy działania rekuperacji. Czy faktycznie powietrze jest świeże? Czuć to na co dzie
 4. Linksysy bądź TPLinki z tych standardowych - do trzech laptopów Ci spokojnie wystarczy. Ewentualnie D-link też jest dobry. Wystrzegaj się jak ognia Pentagramów, bo psują się strasznie często i są z nimi kłopoty.
 5. Tylko i wyłącznie prawdziwa. Jakbym miał sztuczną wstawiać, to wolałbym w ogóle zrezygnować z choinki... Żadnego uroku nie mają, już nie wspominając o zapachu.
 6. To zależy faktycznie od tego, co człowiek wymaga. Jak chce mieć idealnie dopasowane meble, to faktycznie dobrego stolarza nikt nie przeskoczy. Ja natomiast kupuję w sklepie internetowym www.twojemeble.pl ze względu na darmową dostawę. Kupowałem u nich już łóżko i segment i nie mam większych zastrzeżeń, a zawsze jest taniej niż w osiedlowym sklepie meblowym. Co do Ikei - raz coś tam kupiłem i więcej do nich nie wrócę - co z tego, że tanie, skoro rozsypuje się po kilku miesiącach?
 7. Takie ciemne łazienki to mi się z jakimiś klubami, barami kojarzą. Nigdy nie zdecydowałbym się na całkowicie ciemny kolor, ale już trochę jaśniejsze jak najbardziej tak. Trzeba sobie życie urozmaicać.
 8. Pusta przestrzeń? Zawsze można postawić tam szachy (takie całościowe, specjalnie przygotowane), albo jeśli mamy naprawdę dużo miejsca to... bilard. Moje skryte marzenie.
 9. Ja osobiście wolałbym chyba same rolety, jednak moja żona uparła się, że wystrój ma być ładny i z uporczywością osła co kwartał kupuje nowe firany. Szło na to tyle kasy, że znalazłem jej sklep internetowy (http://www.kaszmir-firany.pl), by zaoszczędzić trochę grosza. Lokalni sprzedawcy strasznie zdzierają, a mnie do szewskiej pasji doprowadzał fakt, że mnóstwo kasy idzie do kieszeni wyzyskiwacza. Bo żona oczywiście na to wielkiej uwagi nie zwraca. No ale za to kochamy nasze małżonki.
×
×
 • Utwórz nowe...