Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Draagon

Uczestnik
 • Posty

  3 048
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  22

Wszystko napisane przez Draagon

 1. Rozwieję wasze wątpliwości - to był arbuz - w dodatku bardzo smaczny - a co ciekawe kozy go nie ruszają!
 2. Dawno mnie nie było ale... mam ogródek - w ogródku nic nie rośnie, ani marchew, ani pietruszka - turkuć podjadek sobie biegał.. I mam pole, a właściwie piach - 3 razy siana trawa dla kóz - nic nie wyrosło, dzika mięta rośnie - no i arbuz mi urósł, na piachu, na pustyni rzec można. Skąd się tam wziął - nie wiem - ale rośnie Zostały mi deski z podłogi - zrobiłem sobie drzwi do spiżarni. PS. ?Jak wstawić same zdjęcia bez "albumu" ?
 3. Draagon

  20190729_210244.jpg

  © Draagon1977@gmail.com

 4. Draagon

  20190729_171034.jpg

  © Draagon1977@gmail.com

 5. Jeżeli o ten dom chodzi Florida to minimum 1,2 mln zł w górę. Bardziej bym był skłonny obstawiać 1,5 mln bez przyłączy - stan średnio wysoki to średnio wysoka fantazja - czyli można rozumieć że zamiast złotych klamek będą co najwyżej srebne Edit: Sorry za wykopki ale dawno nie zaglądałem na forum.
 6. Dawno nie gościłem w dzienniku ale mam dylemat. Jak wykończyć ścianę ceglaną ? Mam doprowadzony kabel elektryczny - ale mam już 3 punkty świetlne w pokoju. Poza tym podświetlone tuż przy cegle ( planowałem dać halogeny ) daje koszmarny efekt niepełna fuga przy podświetleniu daje cień i wygląda bardzo mrocznie. Myślałem o tym by dać ekran opuszczany na wyświetlanie filmów i taśmę ledową - ale może ktoś ma inne pomysły ? Zdjęcie słabo wyszło ale jest klimatycznie i byłoby dobrze jakoś fajnie to wykończyć.
 7. Z gazem nie wyjdziesz - koszty instalacji cię zjedzą. Grzejnik akumulacyjny, ale z ceną za prąd.... przy grzejniku 1000W wychodzi 396 zł/m-c. Biorąc pod uwagę, że masz taki zawód a nie inny i często cię w domu nie będzie - ja bym prąd wybrał.
 8. Dobra się wyjaśniło: Cooliber ciągle miesza a ja niepotrzebnie problemy helpdeskowi playa robię
 9. Nie no serio - próbowałem oddzwonić do Coolibera i mam to samo: - przepraszamy abonent wybranego numeru nie przyjmuje połączeń przychodzących. Albo play albo lg x cam k580 jest temu winne - jak macie jakieś rady to chętnie posłucham. Wyjaśnienie: To najprawdopodobniej niepoprawna aktywacja numeru, albo numer utracił częściowo ważność. Niepoprawna aktywacja numeru: po przeniesieniu numeru, konieczne jest pierwsze zalogowanie do sieci. Tak długo jak tego abonent nie wykona, pojawia się ten komunikat. Numer utracił częściowo ważność: bodajże w ciągu miesiąca od utraty połącz
 10. A ze stacjonarnego dzwoniłeś ? Bo wszystkie takie blokuję - mam dosyć proszeń na prezezentacje i badania.
 11. Daj spokój mam od roku telefon - coś mu się od miesiąca popierniczyło. Dostaję tylko SMSy że ktoś dzwonił. A twojego połączenia nawet nie mam.
 12. Sądzę że dam radę. 4+2 z noclegiem jeszcze pomyślę.
 13. Tak jestem pewny. Tylko przy 40'C się problem zrobił - bakterie się rozwinęły i woda waliła niemożebnie. Więc okresowo sobie zagotowywuję do 65'. I tak wolę grzać tak wodę - koszt instalacji 130 zł.
 14. PEZET ODKRYŁ W sobie Zduńskie powołanie A wiesz Pezet ża ja robię teraz takie większe kominki
 15. Pamiętacie może jak GWC Rurowe robiłem ? I jeszcze na zewnątrz Mogę teraz powiedzieć bardzo dyplomatycznie - NIE WYSZŁO - kupię dwie laski dynamitu raczej klimatyzator. NIE WYSZŁO bo woda... najpierw wyszło, że rura zasypana była gruzem budowlanym. Nie dopilnowałem zasypywania ostatnich 8mb rury i wyszło, że gruz tam został ulokowany. Nie pytajcie w jaki sposób bo mnie trzęsie jeszcze - ale pomysłodawca idei sypania gruzu na rurę PCV pokrył koszty odkopu GWC na tym odcinku i co... i nico. Rura nie była uszkodzona. Więc spirala kanalizacyjna 15m w budynku
 16. Wypiłem Cydr 1 litr - zgadzam się z mhtylem co do fachowców - właź do studni ! I nie wygrażaj tak bo i tak słodka jesteś
 17. Przecież ci napisałem. do małej niebieskiej rury jako "przedłużenie/łącznik" dajesz to Do tej większej niebieskiej - kołnierz (mufa) jeżeli chcesz przedłużyć ( na fotce akurat 150mm) a jak nie to głowicę studni - masz tu schemat jak to zamontować. A tak to u mnie jest rozwiązane - jak widać też kręgi
 18. To się nazywa głowica studni - kurde ja nie wiem z jakiej planety masz fachowców A gaweł ma rację - omnigena jest do luftu - u mnie się rozsypała po 25 miesiącach.
 19. Brudny rdzawy szlam - to przekroczone żelazo. To czarne to faktycznie wygląda jak ropa - może w okolicy jakiś zakład przemysłowy lub nieczynna stacja benzynowa ? Proponowałbym wlać wodę bezpośrednio ze studni do 10 litrowego wiadra - i niech postoi z 3 dni. Ale woda niech będzie zasysana z powierzchni lustra wody. Jak to ropa to będzie pływała na wierzchu. I wodę nabierz inną pompą podłączoną do węża ogrodowego - żebyś sobie instalacji nie zanieczyścił. Bo ropę masz na wierzchu i osadza ci się na pompie jak wyciągasz ją ze studni.
×
×
 • Utwórz nowe...