Skocz do zawartości

monika2153

Uczestnik
  • Posty

    20
  • Dołączył

  • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

monika2153's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. panowie, a to by nie siadło http://sowan.pl/produkty/sciany-akustyczne/skladane-sciany-akustyczne/sowan-swg-120/ ? Tzn do póki miro02 nam nie odpowie to możemy tylko gdybać ale jest to składane i da się wstawić "po remoncie".
  2. może modne i jest ale na ile jest to bezpieczna forma oszczędzania to nie wiem.. W przypadku większych pieniędzy można liczyć na fajny zysk ale jak wyjdzie taka sytuacja jak ostatnio z brexitem to straty mogą być masakryczne. Lokata to zawsze bezpieczniejsza forma, zysk jest stały i pewny. Ja ostatnio założyłam sobie lokate w ideabanku na całkiem rozsądnych warunkach i z niezłym oprocentowaniem z możliwościa założenia online.
  3. wydaje mi się że to nie jest taka zła opcja, łatwiej dostać kredyt firmowy ( w tym przypadku inwestycyjny) niż kredyt hipoteczny. Musialbyś po prostu wybrać się do jakiegoś banku i zapytać jak to wygląda. Ja akurat brałam kredyt inwestycyjny na zakup biura i wyposażenia i powoli sobie go spłacam. W biurze co prawda nie mieszkam ale myśle ze w twojej sytuacji decyzja byłaby pozytywna
  4. ja zawsze kupuje w sklepach internetowych bo oferują dużo niższe ceny i większy wybór ;) poza tym nie musze jeździć po róznych marketach żeby dostać konkretną roślinke. Najczęsciej kupuje od roslinydoogrodu.pl bo maja duzy wybor, rośliny po dostarczeniu zawsze są swieże i wyglądaja na zadbane
  5. szczotą nie radzę bo się porysuje, na takie mchy dobry jest dynasil bo od razu zaimpregnuje i nie powinno od nowa porastać
  6. jak jakieś lżejsze plamy to dobra myjka wystarczy, jak jakieś "cięższe", oleiste to dynasil
  7. ja też dużo szperałam w poszukiwaniu fajnych akcesoriów, w końcu kupiłam na krainalazienki.pl bo znalazłam z takim wzorem ktory idealnie mi pasuje do wnętrza
  8. spróbuj Dynasilu, moim zdaniem najlepiej impregnuje, nie czepiają się zabrudzenia, przejedziesz od czasu do czasu i masz spokój z całym "dziadostwem" atmosferycznym
  9. jeśli chodzi o fotowoltaikę to owszem wkład w panele jest spory ale oszczędności po pewnym okresie mogą być bardzo duże. nie bez powodu na zachodzie te systemy zyskują taką popularność, małopolska agt energia dużą część zleceń odtrzymuje od niemieckich klientów. w polsce pojawiło sie tez ostatnio sporo dotacji na ten cel , warto poczytać bo w tym wypadku koszty instalacji mogą się znacznie obniżyć
  10. też miałam problem z klinkierem, u mnie do czyszczenia najlepiej sprawdził się dynasil, od czasu do czasu warto też go użyć nawet jak nic nie jest pobrudzone, do impregnacji
  11. Za miesiąc mam zamiar wraz z mężem rozpocząć remont kuchni. Chcemy wymienić nasze stare meble na zupełnie nowe, ale nie chcemy aby to były meble, które mają wszyscy, czyli z tzw. dużych sieciówek. Czy znacie jakieś godne polecenia firmy? Ważne aby nie były za drogie, a także jakby wykonawca był w stanie zaproponować jakieś własne, fajne rozwiązania w niektórych kwestiach
  12. kurde, przejrzales mnie :P A tak serio - mamy z mężem oboje konta tu, najwidoczniej musial sie nie przelogować do siebie, bo ja zawsze włączam zapamiętywanie loginu ;D + niestety nie mogę już edytować, zostanę więc conchitą. :P
  13. Mój dziadek zbudował mój do rodzinny od podstaw sam, więc będę twierdzić, że da się praktycznie wszystko.
  14. Mi się wydaje, że warto "wybulić" trochę więcej, w koncu nie kupujemy mebli na pół roku, tylko na kilka(naście) lat.
×
×
  • Utwórz nowe...