Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 28.09.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Tylko ścianę . Nie ma ryzyka pomazania tego co się klei , przynajmniej jest te ryzyko mniejsze .. Ostatnio wszystko kleję na ten kerakoll , polecam , nawet jak spadnie na zakurzoną podłogę to po kilku dniach trzeba odkuwać .
 2. 0 points
  Fajna ta twoja, bajbaga, definicja wolnego kraju. Logika w takim razie nakazuje do tego dodać wolność innego badziewia: oszukiwania (bo już sprzedanie badziewia jako pełnowartościowego towaru to oszustw), zlodziejstwa... - co jeszcze byś dodał, bajabaga - do tego, żeby nasz kraj był naprawdę wolny?
 3. 0 points
  Pewnie że nie znaczy. Bajbaga napisał co innego: z czego wynika, że okna nie muszą spełniać określone przepisami parametry, czyli nie muszą spełniać żadnych parametrow. Natomiast na inwestorze (kupcu-kliencie) spoczywa odpowiedzialność weryfikacji okna pod kątem spełnienia parametrów, jakie powinny spełniać. Tzn. bajbaga i demo, gdy kupują okna - biorą ze sobą przenośne labolatorium, w którym badają okna i na tej podstawie wybierają te, które spełniają, sorry, "trzymają" wymagane parametry! No bo skąd inaczej mogą to wiedzieć, skoro producent zrobił okno, jakie chciał. Na oko? Dla ciebie widać to normalne - dla mnie bezsens. Dlatego twierdzenie bajbagi jest bezsensowne. I wszystko by było OK, gdyby napisał: przejęzyczyłem sie. Ale po co, skoro ma demo który za niego bedzie brnął w bagno, aż bańki po nim zostaną. Grunt to ośli upór.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...