Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 15.04.2013 We wszystkich kategoriach

 1. 2 points
  z doświadczenia wiem że płytki aby nie odpadły trzeba opić po ułozeniu, a nie przed podejrzewam, że z pozostałymi pracami budowlanymi jest podobnie
 2. 2 points
  majkels pewnie chciał by obniżyć koszty przeniesienia słupów, przerzucając częśc ich na sąsiada. Ale zysk miałby tylko on, bo działka byłaby pozbawiana "kwiatków energetycznych" Tak troche nie po sąsiedzku
 3. 1 point
  Pewnie i jest to badziewie ,ale akurat dla moich potrzeb wystarczająco.Farba się trzyma żadnych odprysków nie ma ,złuszczeń też nie zauważyłem.Faktycznie jest jeden minus tego wszystkiego- trzeba dobrze rozcieńczyć farbę i wtedy nanosić dwie trzy warstwy, ale idzie to wszystko naprawdę błyskawicznie. Ekipa która była u Mnie do malowania domu na zewnątrz (budynek piętrowy) zaśpiewali 800pln, z moją farbą. Wypożyczyłem 12metrową drabinę i sam pomalowałem . Myślałem żeby faktycznie zakupić dobry pistolet do malowania z jakimś małym kompresorem, bo to i do malowania i koła napompować w samochodzie i przedmuchać itp. Ceny (dobrych tego typu urządzeń zaczynają się od 600pln) niestety nie na moja kieszeń.
 4. 1 point
  Akurat w tym przypadku długość nie będzie miała żadnego znaczenia..... , -długość węża odpływowego . Decyduje wysokość podnoszenia słupa wody . Ale jakby co , to zawsze można zastosować przedłużkę .
 5. 1 point
  wymiana samej uszczelki nic nie pomorze ..masz zbyt nisko - o jakieś 1,5cm zamontowany odpływ . jak wół widać że górą kibelek zapiera na maxa w uszczelke a na dole jest luz ...trza odkręcic kibelek i delikatnie podkuc glazurę w tej półce i spróbowac lekko przekręcić całą kształtkę PCV do góry ..choć wątpie by to się udało ....być może czeka demontaż tejże zabudowy za kibelkiem ...ale popróbowac można ...niewielkie wiertełko widiowe i mały młoteczek i po trochu obskubać otwór w tej płytce do góry ..
 6. 1 point
  Nie wiem bo nie widziałem ,ale tak jak napisałem jest dobrze . Rozumiem twoje zaniepokojenie. Dla poprawnego poziomu potrzebny byłby niwelator albo wspomniana szlaufwaga (do niej potrzeba dwóch ludzi najlepiej) ewentualnie poziomica laserowa samopoziomująca się i tak jak pisałeś na statywie ustawić ja np w takim miejscu abyś mógł dokonać pomiarów we wszystkich pomieszczeniach. Na ścianie robisz kreskę na jakieś tam wysokości ,a potem metrówką mierzysz.
 7. 1 point
  Na samym początku myślałem że części do tego pistoletu będą ogólnie dostępne, ale niestety pomyliłem się. Mam zamiar "zaatakowac" sklep Mango, i tu upatruje swojej szansy.Szukałem również na Allegro i tam trafiłem kilka ofert na cały sprzęt , ale jak próbowałem kupic nagle pojawiał się jakiś błąd a różnica w cenie w porównaniu z ofertą TV sięgała do 100pln. Będę próbował naprawic ten sprzęt bo jak dla Mnie zdał egzamin na 5.Jak już wcześniej pisałem wiele rzeczy nim pomalowałem, ale jak na razie największe wrażenie zrobił na Mnie polakierowany stół kuchenny który wcześniej przerobiłem na ławę do salonu. Śmiało polecam nawet tym którzy nigdy nie trzymali jeszcze pistoletu do malowania. Pamiętac należy o jednej BARDZO WAŻNEJ ZASADZIE: ZAWSZE PO UŻYWANIU NALEŻY BARDZO DOKŁADNIE UMYC CAŁY PISTOLET!!! Przy samym malowaniu pomieszczeń zabawy jest przy zabezpieczaniu powierzchni nie malowanych, ale efekt później jest oszałamiający.Ja po malowaniu mieszkania tym pistoletem wyrzuciłem wałki do malowania i wanny których używałem. Wiem że brzmi to trochę jakby Mnie wynajęli do reklamy tego produktu ,ale tak nie jest.Urządzenie spełniło swoją funkcję jak do tej pory i szczerze polecam do przydomowych prac renowacyjnych. Na wszystkie pytania dotyczące pracy z tym urządzeniem spróbuje odpowiedziec. [font="Georgia"][/font]
 8. 1 point
  Magicznymi ściereczkami np.ACT Natural, drogie ale trwałe i niezwykle skuteczne - polecam, nie tylko do drewnianych umywalek.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...