Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 28.03.2011 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Witam, w ubiegłym tygodniu robiliśmy kuchnię i wklejamy kilka fotek. Zwracamy uwagę tym osobom, które robią adaptacje projektu bądź projektują kuchnie na kilka aspektów. - ustawienie zlewu wzgledem okien, tak aby bateria nie utrudniała otwierania okna, - rura od gazu (przy meblach z Ikea zawsze dołem a nie pod blatem). - dobrze jest mieć bardzo dokładny projekt kuchni przed stawianiem scianek działowych, tak aby później nie brakowało centymetrów przy ustawianiu szafek. Poniżej nasza kuchnia, jeszcze nie jest skończona, bo brakuje okapu i barku od strony salonu, ale już bliżej niż dalej.
 2. 1 point
  Japunia? jak prace kafelkarskie? ja nie moge porobic zdjec, bo fachowcy pozaklejali plytki do prac wykonczeniowych - ostatnie szlify scian... musze troche poczekac, zeby sama zobaczyc efekt koncowy a jak Twoj wc-cik? lazienke tez juz robicie? ja tez czekam na fotki pozdrawiam!
 3. 1 point
  i jeszcze jedno zdjęcie
 4. 1 point
  Podstawowa zagwozdka: gdzie ja go wstawię. Myślałem pod dachem, ale poczytałem i to kiepski pomysł. Kotłownia nieduża. Bufor zajmie mi połowę miejsca.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...