Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 23.11.2010 We wszystkich kategoriach

 1. Wystąpiłam o WZ tylko na jeden budynek, ponieważ pozostała część została rolna. Na razie nie będzie tam nic budowane. W gminie powiedzieli, że jeśli w przyszłości ktoś zechce budować, to wystąpi o nowe warunki zabudowy i je dostanie. Najlepiej zapytać w gminie, ponieważ urzędnicy mają różne zwyczaje. Można też wystąpić o WZ podając dość szerokie parametry budynków, żeby przyszli właściciele mogli wybrać odpowiednie projekty. Jeżeli w gminie wydają rygorystycznie pewne parametry zabudowy, to i tak przyszli właścicieli nic innego nie będą mogli wybudować, nawet jeśli sami wystąpią o WZ.
  1 point
 2. Piec naprawdę dobry, rodzice taki mają. Używają sterownika auration 2020. Histereze mają ustawioną na 0,5st, ustawiać temperaturę zadaną mogą z dokładnością do 0,5stC (czyli np temp zadana 19,5st, to piec się włącza przy 19, wyłącza się przy 20stC).
  1 point
 3. Już częściej nie będzie się włączał .Ale może Pani podnieść o jeden stopień temperaturę wtedy dolny próg uruchomienia też będzie wyższy o 1 stopień . Proszę postawić termometr w tym miejscu w którym Pani najczęściej przebywa i porównać z temperaturą na wyświetlaczu programatora . Można też zmienić miejsce programatora bo to miejsce o słabej cyrkulacji powietrza dlatego wolno reaguje . Tu są zasady montażu tego ustrojstwa. Programator przeznaczony jest do montażu naściennego wewnątrz pomieszczeń na wysokości ok. 1,5m nad posadzką. Unikać miejsc silnie nasłonecznionych, blisko urządzeń g
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...