Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Jaki dom wybrac

Recommended Posts

czekaj a te ceny to w tysiącach oczywiście? A ile kosztuje mała działka w Krynicy lub w jej okolicy? Musi byc z bali? Bo wszystkie strasznie drogie sąicon_smile.gif Ależ oni trzepią ceprów jesli chodzi o ceny icon_biggrin.gif Chcesz domek w Krynicy? Mam bardzo godną polecenia firmę która Ci go zbuduje za 2ooo/ m2 . Tylko, że nie z bali:) Ja to pisze z pozycji bliskiej sąsiadki Krynicy Górskiej:)
A z tego co napisałeś.. no wiesz mieszkania typu blok (apartamentu) bym sobie na odpoczynek wakacyjny w życiu nie zafundowała:) szeregówki też nie pewnie...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• W mieszkaniu z lat 80' tych zdjąłem starą klepkę oraz PCV i chcę wyrównać posadzkę usuwając resztki starych klejów. Planuję kupić jakąś frezarkę lub szlifierkę. Sprzęt ma być też zdolny do zdarcia tynków wykonanych z piasku przy małym udziale cementu.   Poproszę o radę, co kupić budżetowo - amatorsko.    Czy ten model da radę?   https://www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/szlifierki-polerki-strugi/szlifierki-do-gipsu/szlifierka-do-betonu-1100-w-180-mm-matrix,p460395,l1672.html    
    • Witam forumowiczów,   Mam pytanie dotyczące orientacyjnego kosztu budowy domu jednorodzinnego według projektu https://www.domoweklimaty.pl/projekt/projekt-domu-samba   Dom ma około 150m2 powierzchni użytkowej. Ile może kosztować budowa do stanu surowego otwartego?   Pozdrawiam
    • skoro tak do tego podchodzisz, to może sugerować, że każdy cię wydyma na kasie na każdym etapie. Jeśli nie masz pojęcia o tej nieruchomości, poza zdjęciem i ceną, to po prostu to napisz. Ale wówczas nikt ci nie odpowie na pytanie "Czy da radę zrobić coś współczesnego z czegoś takiego jak na zdjęciach, w rozsądnych kosztach?" Nie jesteśmy wróżkami.  
    • Przyznasz, że to nie wiele mowi o tym domu, bo jeszcze mniej widoczny. Czy ma piwnice, jakie, jaki stan?; jaki podział w środk, czy ci odpowiada? Czy parter ci wystarczy, a może zamiast stryszku - poddasze? Okna pewnie do wymiany, ale czy miejsce ich i wielkość jest OK? Kuchnia, łazienka - wielkość, położenie - odpowiada? Jakie ogrzewanie? Jaki jest stan w środku - sucho, czy wilgoć, grzyb?   Takie pytania powinieneś rozwiązać - no i sam wiesz, pewnie, co potrzebujesz jeszcze. Hobby, gabinet, miejsce do pracy, warsztat, czy siłownia, oranżeria, większy salon, taras - to następne pytania. Może pokój gościnny dla odwiedzającego - jednym słowem musisz mieć program swojego zapotrzebowania - i wtedy porównać, jak to się da zrealizować z tym budynkiem. Czy warto go modernizować - czy nie.   Jak z cegły - to konstrukcja powinna być niezła, budulec ścian też. Stropy pewnie wylewane, żelbetowe - jesli nie ugięte, powinny być OK. Jeśli wilgoci większej w piwnicy nie ma - to super. Dachem bym sie nie przejmował, chyba że nie chcesz go przebudowywać.  
    • Dom jest identyczny jak ten obok , czerwona  cegła tylko obrzucony tynkiem
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...