Skocz do zawartości

akcesoria łazienkowe


Recommended Posts

Napisano
zobaczcie facet ma bardzo duzy wybór i naprawdę ładne rzeczy! Warto obejrzećicon_smile.gif http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3198258
Najpierw bardzo spodobały mi się akcesoria z firmy GEDY http://megalazienki.pl/Gedy_dodatki_lazienkowe-729.html ale jesli u nich za mydelniczkę trzeba dać prawie 300 zł??? icon_surprised.gif icon_sad.gif A tutaj niektóre wcale nie sa mniej ciekawe:) zachorowałam na to naprzykład http://www.allegro.pl/item642555150_zstaw_...no_natural.html
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Napisano
Jeśli już schodzimy na sklepy internetowe, to ja raczej staram się kupować na multizakupy.pl Są naprawdę bardzo w porządku, kupowałem u nich różne rzeczy i teraz miałbym problem ze zmianą sklepu. Nie dość, że mają tanio, to produkty które oferują naprawdę są dobre jakościowo. I zawsze pakują je tak, żeby nic się im nie stało podczas podróży. Np. nie ufam allegro, ponieważ już raz zdarzyło mi się zamówić towar tyle, że dotarł do mnie w częściach.

Ja już zostanę przy MZ,jakiś inny sklep musiałby mnie naprawdę czymś skusić, żebym zmienił swoje dostawcę icon_biggrin.gif
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
Witam, to ja zaproponuję zupełnie inny sklep www.sapone.pl i to o tyle ciekawy, że ich oferta to niespotykane zwłaszcza w dużych sieciowych sklepach produkty. Ich produkty są wysokiej jakości i z dość niespotykających materiałów jak np. marmur. Byłam pełna obaw kupując zestaw akcesorii do łazienki z marmuru ale moje obawy były niesłuszne, przynajmniej na razie bo mam go od kilku tygodni.
Pożyjemy zobaczymy

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Napisano
Cytat

Nie kupowałam u dokładnie tego sprzedawcy, ale podobne akcesoria do łazienki.
Ładne i tanie. Faktycznie, takie polecanki to dobra rzecz icon_smile.gif


Pewnie! Dobrze jest podpatrzeć jakich wyborów dokonują inni.
Napisano
Ale ładne. Uwielbiam takie dizajnerskie ale jednocześnie proste rzeczy do wykończenia wnętrza. W sumie nie jest to jakiś gadżet całkowicie bezużyteczny ale fajnie jak oprócz tego, że jest użyteczny, jest też ładny icon_smile.gif
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Napisano
Z reguły nie kupuje na portalach aukcyjnych,jakos nie mam zaufania. Akcesoria łazienkowe-tylko w sprawdzonych sklepach internetowych.
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
Ja kupiłam najpierw dywaniki do łazienki z e-dywany.pl a jakiś czas później również dywan do sypialni i salonu. Muszę powiedzieć, że transakcja przebiega bez zarzutów, towar nie różni się od tego ze zdjęcia i mają częste promocje.
  • 2 tygodnie temu...
Napisano
Ja też jestem na etapie szukania dodatków, dywanu, akcesoriów - jest duży wybór ale jednak dopasować coś tak łatwo nie jest. Każdy zestaw ma jakieś 'ale' icon_smile.gif
Np. na pewno już więcej nie kupie szczotki do mycia wc w takim stylu jak ze zdjęcia Deamos. Przy myciu ciągle mi się odkręcała ;[
Napisano
Ja tez miałem taka szczotkę i jest kompletnie niepraktyczna.. Każdy z nas pewnie ma swoja sprawdzona firme w internecie i tam kupuje wszystkie akcesoria łazienkowe.
  • 9 miesiące temu...
Napisano
Nie będe pisał że polecam sklep xyz bo kupiłem w xyz bo sprawdziłem sklep xyz , a de facto w 95 % takie polecenia piszą właściciele sklepów internetowych

Ja napisze bez damagogi

Od 15.02.2011 Nowa odsłona sklepu w ofercie ponad 8 tys !! wprowadzonych produktów , jeśli nie znależli Państwo poszukiwanego produktu z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej wśród wystawionych proszę o mail a z chęcią wycenimy .
W Krakowie i okolicach transport gratis

zapraszamy http://www.sanit-sklep.pl
Napisano
Cytat

Nie będe pisał że polecam sklep xyz bo kupiłem w xyz bo sprawdziłem sklep xyz , a de facto w 95 % takie polecenia piszą właściciele sklepów internetowych

Ja napisze bez damagogi

Od 15.02.2011 Nowa odsłona sklepu w ofercie ponad 8 tys !! wprowadzonych produktów , jeśli nie znależli Państwo poszukiwanego produktu z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej wśród wystawionych proszę o mail a z chęcią wycenimy .
W Krakowie i okolicach transport gratis

zapraszamy http://www.sanit-sklep.pl



chwali się takie postawienie sprawy - uczciwie i na temat .... gratuluję właściwego wyboru formy reklamy ....
natomiast na przyszłość - reklamować należy się w działach Usługi lub Ogłoszenia ...
Pozdrawiam
Napisano
Ja także bez zbędnego owijania w bawełnę zapraszam wszystkich do naszego sklepie www.2hd.pl w razie pytań jestem do dyspozycji.
  • 6 miesiące temu...
  • 4 lata temu...
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
Cytat

ja też dużo szperałam w poszukiwaniu fajnych akcesoriów, w końcu kupiłam na krainalazienki.pl bo znalazłam z takim wzorem ktory idealnie mi pasuje do wnętrza icon_smile.gif



Faktycznie bardzo duża oferta, leci do zakładek, dzięki!!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Chodzi mi o to że chce dokleić kawałek płytki przy tarasie tej co jest na zdjęciu ,ponieważ odpadła kiedyś tam końcówka .Tylko mam problem od spodu nie mam jak tego przykleić i do czego przykleić .Przyłożyłem od spodu jakieś drewienko ale dotknę tego to całość odchodzi .    
    • A coś innego niż przekładanie bo nie oderwę teraz tych listw co są przy krokwi i jak sam w te szpary to brzydko będzie wyglądać.   
    • Taki kierunek zmian był rozważany już na początku XXI wieku i stąd wziął się pierwotny termin wymiany wszystkich liczników energii elektrycznej ustalony na rok 2022 roku. Na szczęście nie było takich mocy przerobowych światowego przemysłu licznikowego, żeby wyprodukować ich odpowiednią ilość, a i firmy odbiorcze nie byłyby w stanie wykupić takich ilości, więc temat energii biernej przycichł i nie jest poruszany publicznie. Bo nie da się obciążyć części odbiorców kosztami, a innych nie. Jednak nikt o nim nie zapomniał, jestem tego pewien i po wymianie wszystkich liczników na elektroniczne (jest nowy termin), na 100% energetyka wróci do poważnych rozważań, bo innego wyjścia nie ma. Bo do klasycznej mocy biernej (indukcyjna i pojemnościowa) doszła teraz moc odkształceń, będąca skutkiem stosowania wszelkich elementów półprzewodnikowych, której to mocy udział w przesyle całkowitym energii będzie tylko wzrastał. A ten  przesył generuje wyłącznie straty, tak jak i przesył innych rodzajów energii biernej. I ktoś za to zapłacić musi. 
    • Jest jeszcze jeden aspekt całej sprawy. Obecnie zakłady energetyczne nie naliczają odbiorcom indywidualnym opłat za przekroczenie dopuszczalnego obciążenia mocą bierną. Dotyczy to zarówno zwykłych gospodarstw domowych, jak i tych, w których są mikroinstalacje PV (panele PV). Jednak mają taką możliwość i mogą zacząć to robić już na bazie obecnie obowiązujących umów. Kilka lat temu już taka próba była ze strony jednego z zakładów energetycznych. Dotyczyła właśnie prosumentów, czyli odbiorców z mikroinstalacją PV. Szybko się z tego wycofano, gdy o sprawie zrobiło się głośno. Ale jestem praktycznie pewien, że ta sprawa do nas kiedyś wróci. Prędzej czy później dotknie nawet tych, którzy nie mają PV. Tym bardziej, że o ile stare liczniki analogowe w ogóle nie rejestrowały mocy biernej, to te nowe elektroniczne już to robią. Są więc techniczne możliwości żeby coraz więcej osób rozliczać uwzględniając moc bierną, czyli wziąć od nich więcej. 
    • Z tego, co się orientuję, to prawda – nie ma tam liczbowych progów, za to są w WT. Dyrektywa wprost zobowiązała państwa do nowych standardów nZEB i ZEB. Kraje same muszą ustalić, jakie parametry są konieczne, by budynek spełnił wymagania. Więc nie ma narzuconych wartości, ale jest narzucony cel.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...