Alojka Napisano 10 marca 2009 #1 Napisano 10 marca 2009 Witam wszystkichmuszę zrobić adaptację projektu gotowego oraz plan zagospodarowania działki i poszukuję (w miarę taniego ) architekta może macie kogoś godnego polecenia ile Wy płaciliście?czekam na wszelkie informacje i szybkie bo projekt już leży i czeka pozdrawiam wszystkich forumowiczów
darekstys Napisano 10 marca 2009 #2 Napisano 10 marca 2009 Cytat Witam wszystkichmuszę zrobić adaptację projektu gotowego oraz plan zagospodarowania działki i poszukuję (w miarę taniego ) architekta może macie kogoś godnego polecenia ile Wy płaciliście?czekam na wszelkie informacje i szybkie bo projekt już leży i czeka pozdrawiam wszystkich forumowiczów z poleceniem jest ciężko, bo każdy ma inne potrzeby. Ja nie szukałbym taniego tylko takiego, który załatwi za mnie wszystko i zrobi zgodnie z prawem, weźmie za to odpowiedzialność.aktualnie szukam działki i rozmawiałem już z kilkoma architektami generalnie nie spotkałem jeszcze osoby do polecenia.
homohome Napisano 11 marca 2009 #3 Napisano 11 marca 2009 WitamJeśli można się samopolecić to jestem architektem z Otwocka. Info o mnie na www.homohome.plPozdrawiam
Alojka Napisano 16 marca 2009 Autor #4 Napisano 16 marca 2009 Cytat WitamJeśli można się samopolecić to jestem architektem z Otwocka. Info o mnie na www.homohome.plPozdrawiam Dziękuję za namiar ale już znalazłam architekta pozdrawiam
Kretka Napisano 21 lutego 2011 #5 Napisano 21 lutego 2011 Cytat Witam wszystkichmuszę zrobić adaptację projektu gotowego oraz plan zagospodarowania działki i poszukuję (w miarę taniego ) architekta może macie kogoś godnego polecenia ile Wy płaciliście?czekam na wszelkie informacje i szybkie bo projekt już leży i czeka pozdrawiam wszystkich forumowiczów Witam,chętnie podejmę się współpracy przy tym temacie.Jestem inżynierem architektem z uprawnieniami i plastykiem. Projektuję zarówno budynki jak i ich wnętrza, maluję obrazy w różnych technikach www.kretka.pl . W swoim doświadczeniu zawodowym miałam okazję projektować różnej wielkości mieszkania czy domy, w różnych stylach w zależności od preferencji inwestora. Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny i artystyczny, ponieważ moja praca jest dla mnie pasją. Obecnie moja strona www.kretkadesign.pl jest w przebudowie, dlatego chętnie przeslę zdjęcia moich realizacji, ulotkę oraz notkę zawodową.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do miłej współpracy Jolanta Kozina,Kretka Designjola@kretka.pl501 514 218
retrofood Napisano 21 lutego 2011 #6 Napisano 21 lutego 2011 Cytat Witam,chętnie podejmę się współpracy przy tym temacie. Trochę późnawo... chyba...Zareklamuj się na dole, w ogłoszeniach.
wareda Napisano 27 listopada 2015 #7 Napisano 27 listopada 2015 Ładnie wyglądające mieszkanie to wizytówka jego mieszkańców, dlatego według mnie nie ma co oszczędzać, i warto zatrudnić architekta wnętrz. Ja zdecydowałem się na www.kuzniainspiracji.pl i jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy.
Kasia.sz Napisano 11 lipca 2021 #8 Napisano 11 lipca 2021 Szczerze polecamy firmę PN Architekci https://www.pnarchitekci.pl/! Wykonywaliśmy adaptacje gotowego projektu, poszło szybko i profesjonalnie. Do pani Pauliny wracaliśmy jeszcze kilkakrotnie już po otrzymaniu pozwolenia na budowę. Za każdym razem pomogła i doradziła nam bez dodatkowych opłat. Największy plus za dostępność, łatwy kontakt o każdej porze!
Recommended Posts
Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować
Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Masz już konto? Zaloguj się.
Zaloguj się