Skocz do zawartości

Historia edycji

Elfir

Elfir

58 minut temu, zenek napisał:

ludzie różne rzeczy mają w ścianach, ja pytałem Elfir, dlaczego nie ma betonu, skoro taki dobry?

 

Aha, a co złego w betonie?

Jest cięższy. I trudno dostać dobrze spasowane bloczki na ściany w cenie silikatu. Silikat ma też najmniejszą promieniotwórczość. Bloczki betonowe były zbyt szerokie a szukałam możliwie cienkiej ściany nośnej.  

5 minut temu, joks napisał:

A ja uważam że beton jest wspaniały jako tworzywo , materiał ....

ja też. Nie bez powodu architektoniczny beton jest materiałem luksusowych domów.

Chciałam u siebie zostawić betonowy słup we wnętrzu, ale trzeba byłoby go wypiaskować z resztek OSB szalunku, a ja już nie miałam siły na kolejną ekipę w domu.

Elfir

Elfir

56 minut temu, zenek napisał:

ludzie różne rzeczy mają w ścianach, ja pytałem Elfir, dlaczego nie ma betonu, skoro taki dobry?

 

Aha, a co złego w betonie?

Jest cięższy. I trudno dostać dobrze spasowane bloczki na ściany w cenie silikatu.

3 minuty temu, joks napisał:

A ja uważam że beton jest wspaniały jako tworzywo , materiał ....

ja też. Nie bez powodu architektoniczny beton jest materiałem luksusowych domów.

Chciałam u siebie zostawić betonowy słup we wnętrzu, ale trzeba byłoby go wypiaskować z resztek OSB szalunku, a ja już nie miałam siły na kolejną ekipę w domu.

Elfir

Elfir

54 minuty temu, zenek napisał:

ludzie różne rzeczy mają w ścianach, ja pytałem Elfir, dlaczego nie ma betonu, skoro taki dobry?

 

Aha, a co złego w betonie?

Jest cięższy. I trudno dostać dobrze spasowane bloczki na ściany w cenie silikatu.

3 minuty temu, joks napisał:

A ja uważam że beton jest wspaniały jako tworzywo , materiał ....

ja też. Nie bez powodu architektoniczny beton jest materiałem luksusowych domów.

×
×
  • Utwórz nowe...