Skocz do zawartości

Zmienianie koloru lodówki!! WAŻNE !!


kamilskc

Recommended Posts

Witam, mam pytanie? Czy jest możliwość zmienienia koloru lodówki ? Mam teraz Biały a chciałbym zmienić na Srebrny!.
Kiedyś słyszałem że są specjalne okleiny? Ale to było dawno i nie wiem czy to prawda.. Jeżeli macie inne propozycje na zmienienie koloru to będę wdzięczny jak podacie.. icon_smile.gif aa.. i będę jeszcze bardziej wdzięczny jak podacie jakiś link czy nazwę tego itp.. to będę wdzięczny ( BARDZO )

Serdecznie Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam, mam pytanie? Czy jest możliwość zmienienia koloru lodówki ? Mam teraz Biały a chciałbym zmienić na Srebrny!.
Kiedyś słyszałem że są specjalne okleiny? Ale to było dawno i nie wiem czy to prawda.. Jeżeli macie inne propozycje na zmienienie koloru to będę wdzięczny jak podacie.. icon_smile.gif aa.. i będę jeszcze bardziej wdzięczny jak podacie jakiś link czy nazwę tego itp.. to będę wdzięczny ( BARDZO )

Serdecznie Pozdrawiam



Jedyny sposób jaki znam to kupienie nowej. Chociaż.. były kiedyś takie puszki ze sprayem do samochodów używane przez grafficiarzy. Tym można było pomalować rury w łazience. A jeśli rury to czemu nie lodówkę? Tylko ja tego nie sprawdzałam więc jak chcesz próbować sprawdź to najpierw na jakimś starym gracie.
Link do komentarza
Cytat

Witam, mam pytanie? Czy jest możliwość zmienienia koloru lodówki ? Mam teraz Biały a chciałbym zmienić na Srebrny!.
Kiedyś słyszałem że są specjalne okleiny? Ale to było dawno i nie wiem czy to prawda.. Jeżeli macie inne propozycje na zmienienie koloru to będę wdzięczny jak podacie.. icon_smile.gif aa.. i będę jeszcze bardziej wdzięczny jak podacie jakiś link czy nazwę tego itp.. to będę wdzięczny ( BARDZO )

Serdecznie Pozdrawiam


Mąż mówi że zmatowić papierem ściernym wodnym /takim do samochodów/pomalować wałeczkiem do lakierów ,zwykle trzeba kilku warstw.Okleić uszczelki taśmą. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
I tu się z mężem nie zgodzę,bo wałeczek nie da pięknej i połyskującej powierzchni.
Przed lakierowaniem trzeba też koniecznie całość przetrzeć szmatką z rozpuszczalnikiem (ale szybko,by nie rozpuścić starego lakieru) i ewentualnie zmywaczem do silikonu.Ten ostatni można sobie darować,jeśli ma się pewność,że nigdy nie rozpylano na lodówkę ani w jej pobliżu żadnych środków nabłyszczających opartych na silikonie.Jeśli tak było,żaden rozpuszczalnik tego nie usunie,poza tym jedynym,a w lakierze będą dziury.
Link do komentarza
Cytat

Jedyny sposób jaki znam to kupienie nowej. Chociaż.. były kiedyś takie puszki ze sprayem do samochodów używane przez grafficiarzy. Tym można było pomalować rury w łazience. A jeśli rury to czemu nie lodówkę? Tylko ja tego nie sprawdzałam więc jak chcesz próbować sprawdź to najpierw na jakimś starym gracie.


Spreyowanie dla osoby bez wprawy zakończy się ,,falami na Bałtyku".Wałki są bezpieczniejsze,polecam takie ze sklepu dla plastyków.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Zrobił bym tak,jak radzi Wanda.Trzeba zdjąc drzwi i pomalowac je sprayem na leżąco.Koniecznie akrylowym.Taki lakier można po godzinie polerowac w celu usunięcia ewentualnych zacieków.
Można też oddac do lakiernika samochodowego,ale będzie drożej.




Można oddać do znajomego plastyka. Moze to potraktować jako reklame sztuki uzytkowej.
Link do komentarza
ja mam lodówkę przemalowaną z białej na kolor stalowy. Malowana była małym wałkiem hameraitem młotkowym . Nakładanych było kilka warstw farby.Jednak wałek trzeba prowadzić delikatnie i powoli. Efekt- nikt nie wierzył że to stara lodówka(niedoskonałości widać po dokładniejszym oglądaniu). A idąc za ciosem przemalowaliśmy również mikrofalę(żal było wymieniać wiekowe ,jednak działające bez zarzutu urządzenia)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...