Skocz do zawartości

Wakacyjny


Recommended Posts

Napisano
Cytat

Co sądzicie o tym projekcie? Interesuje mnie niedrogi domek, ale żeby miał te 3 pokoje i salon. Ten mnie i mojej narzeczonej bardzo się spodobał.

http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdPr...mp;y=5&nr=0

Oczywiście przed budową należałoby zrobić małe zmiany. Dziełkę mam ok. 30m/30m, więc zostanie jeszcze dużo miejsca.

http://img386.imageshack.us/my.php?image=downloadaj5.jpg


Jest bardzo fajny tylko ta jedna sypialnia, strasznie malutka icon_biggrin.gif
Napisano
Cytat

Jest bardzo fajny tylko ta jedna sypialnia, strasznie malutka icon_biggrin.gif



Malutka sypialnia to pikus.. wszak to dla dziecka i ważne, że będzie miało swój pokój.
Dla mnie na przykład istotniejsze jest, że projektant nie przewidział żadnego sensownego pomieszczenia typu garderoba dlatego w mojej wersji ten domek wyglądałby tak: http://www.simons.pl/images/projekcik1.jpg

Zmniejszyłem więc pokój drugiemu dziecku... ale tylko trochę. Jednoczesnie zrobiłem go bardziej kwadratowym, dzięki czemu będzie bardziej ustawny.

Ale to co najważniejsze - powiększyłem główną sypialnię tak aby zmieściła się tam duuuuża szafa garderobiana oraz kosztem kuchni dorobiłem drugą łazienkę i kawałek pomieszczenia na klamoty.

Osobiście uważam, że sypialnia rodziców w domu gdzie są dzieci powinna mieć własną łazienkę z prysznicem, kibelkiem i umywalką icon_smile.gif))
Napisano
Cytat

Malutka sypialnia to pikus.. wszak to dla dziecka i ważne, że będzie miało swój pokój.
Dla mnie na przykład istotniejsze jest, że projektant nie przewidział żadnego sensownego pomieszczenia typu garderoba dlatego w mojej wersji ten domek wyglądałby tak: http://www.simons.pl/images/projekcik1.jpg

Zmniejszyłem więc pokój drugiemu dziecku... ale tylko trochę. Jednoczesnie zrobiłem go bardziej kwadratowym, dzięki czemu będzie bardziej ustawny.

Ale to co najważniejsze - powiększyłem główną sypialnię tak aby zmieściła się tam duuuuża szafa garderobiana oraz kosztem kuchni dorobiłem drugą łazienkę i kawałek pomieszczenia na klamoty.

Osobiście uważam, że sypialnia rodziców w domu gdzie są dzieci powinna mieć własną łazienkę z prysznicem, kibelkiem i umywalką icon_smile.gif))




No tak najważniejsze jest to żeby były przynamniej dwie łazienki ,my mamy jadną i trójkę dzieci,fakt są jeszcze malutkie ale już się zaczyna problem kto pierwszy idzie się myć icon_smile.gif)))
jestem zdania,że teraz już wszytkie domki powinny mieć garderobę,przynajmniej jedną,bez tego ani rusz

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • kupiłam działke po ogrodkach pracownicych włascicielem wodociagu pod który sie chcilam podpiac jest firma która juz dawno nie istnieje gmina nie dala mi pozwolenia na podpiecie bo uwazaja ze to nie istnieje  mam rozumiec ze ja jestem teraz włascicielem  tego wodociagu ? i zadne pozwolenie nie jest mi potrzebne  
    • Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi remont łazienki w bloku - stare budownictwo, z płyty (oczywiście na ten moment chodzi o szacunkowe koszty). Głównie chodzi mi o wymianę wanny na prysznic - wanna zajmuje całą długość łazienki co jest uciążliwe i niepotrzebnie kradnie sporą część miejsca. Do tego nowe płytki. Nad wymianą zlewu, czy toalety jeszcze się zastanawiam - będzie to pewnie zależne od kosztów.   Ile może wynieść całkowity koszt z robocizną dla standardowego metrażu +/- 5 metrów?
    • Komentarz dodany przez Tomek: Mam to od 45 lat i dziala jak marzenie
    • Jeśli szukacie sposobu na dekoracyjne i trwałe wykończenie drewnianych podłóg, mebli czy ścian – warto zwrócić uwagę na bejce olejne OSMO. To produkty, które zdobyły uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i użytkowników domowych ceniących naturalne składniki, jakość oraz ekologiczne podejście do wykończenia wnętrz. Czym jest bejca olejna OSMO? Bejca OSMO to profesjonalny, barwiony podkład do drewna na bazie naturalnych olejów roślinnych. Dzięki brakowi wosków w składzie, bejca daje ogromne możliwości w zakresie intensywności koloru – od delikatnego podkreślenia struktury drewna po intensywne, nasycone barwy. Co istotne, nie tworzy na powierzchni warstwy lakieru – pigmenty wnikają głęboko w drewno, wyrównując jego odcień i podkreślając naturalne usłojenie. Gdzie można stosować bejcę? Bejce OSMO przeznaczone są wyłącznie do zastosowań wewnętrznych, idealnie sprawdzą się na: drewnianych podłogach, deskach i parkietach, stopniach schodów, blatach, meblach, ścianach i sufitach z drewna, a także na zabawkach dziecięcych i przyborach drewnianych – po wyschnięciu są całkowicie bezpieczne i przyjazne środowisku. Jak działa? Bejca sama w sobie nie jest pełnoprawnym wykończeniem – to etap barwienia, który należy zabezpieczyć woskiem twardym olejnym OSMO. Takie połączenie daje nie tylko wyjątkowy efekt wizualny, ale również trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Dlaczego warto? Naturalne składniki: cztery rodzaje oczyszczonych olejów roślinnych i wysokiej jakości pigmenty. Możliwość pracy z utwardzaczem – istotne dla profesjonalistów. Idealne do przestrzeni komercyjnych, gdzie czas to pieniądz – powierzchnia może być gotowa do użytku już następnego dnia. Ogromna paleta kolorów – od klasycznych odcieni drewna po nowoczesne, designerskie barwy. Podsumowanie Bejce olejne OSMO to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają naturalnych i trwałych produktów do barwienia drewna. Ich elastyczność, ekologiczny skład oraz profesjonalne właściwości użytkowe czynią je wyborem godnym uwagi – zarówno w domach, jak i w przestrzeniach komercyjnych.
    • Albo tylko znajdował się w miejscu, obok którego uderzył piorun. Bo piorun może zabić również z dalszej odległości, to zależy od okoliczności wyładowania atmosferycznego.  A do artykułu polecam ten temat   Jak sprawdzić, czy instalacja odgromowa jest niezbędna?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...