Skocz do zawartości

Historia edycji

podczytywacz

podczytywacz

Wydaje mi się, że moda taka już była, ale na szczęście jakby prawie zanikła...

Chyba podobnie jak i  meblowanie "paletowe"...

To może trochę dziwne, aleee... krasnale w ogródkach mnie... nie ruszają:icon_redface:

 

Moja koleżanka-małżonka, jak jej pokazałem te ciekawe rozwiązania powiedziała, że opona - to opona, choćby nie wiem jak najpiękniej pomalowana, czy powycinana w białe łabędzie... i jej miejsce jest na kołach pojazdów...

obraz.png.d15a3fc8e8edae0dc1bf6245b0918463.png

 

Tu miały być kwiatki w oponach pod naszym blokiem, ale pojechałem, kupiłem 6 "donic" betonowych i wyperswadowałem "projektantce" te opony, a już były pomalowane na biało:zalamka:

 

obraz.png.5b94b2c1154335cd4936f04627b4a83b.png

 

 

Nasi osiedlowi menele przy dróżce w lasku, obok zespołu garaży, zorganizowali "KLUB" do posiedzeń ANKOHOLOWYCH i umeblowali recyklingowo, korzystając z dóbr z pobliskiego śmietnika - i tu opony się sprawdzają:yahoo: Nawet do sporządzenia "fotela" :blowup:5.thumb.jpg.c99bb1660b09705fae0e7900ed895177.jpg

 

Beczkę ze złomu załatwił sprzątający okolice, przez co wokół nie ma śmietnika, bo przecież KULTURA ZOBOWIĄZUJE do pewnych działań - nawet takie towarzystwo...

 

 

A te schody BARDZO MI SIĘ PODOBAJĄ!!!

Wydaje mi się, że już je gdzieś widziałem...

 

 

A w parku puławskim są takie (zdjęcie gdzieś z sieci):

9708ParkCzartoryskichwPuawach.jpg.ff859daddb594c3f8ca90c87c3f2a600.jpg

podczytywacz

podczytywacz

Wydaje mi się, że moda taka już była, ale na szczęście jakby prawie zanikła...

Chyba podobnie jak i  meblowanie "paletowe"...

To może trochę dziwne, aleee... krasnale w ogródkach mnie... nie ruszają:icon_redface:

 

Moja koleżanka-małżonka, jak jej pokazałem te ciekawe rozwiązania powiedziała, że opona - to opona, choćby nie wiem jak najpiękniej pomalowana, czy powycinana w białe łabędzie... i jej miejsce jest na kołach pojazdów...

obraz.png.d15a3fc8e8edae0dc1bf6245b0918463.png

 

Tu miały być kwiatki w oponach pod naszym blokiem, ale pojechałem, kupiłem 6 "donic" betonowych i wyperswadowałem "projektantce" te opony, a już były pomalowane na biało:zalamka:

 

Nasi osiedlowi menele przy dróżce w lasku, obok zespołu garaży, zorganizowali "KLUB" do posiedzeń ANKOHOLOWYCH i umeblowali recyklingowo, korzystając z dóbr z pobliskiego śmietnika - i tu opony się sprawdzają:yahoo: Nawet do sporządzenia "fotela" :blowup:5.thumb.jpg.c99bb1660b09705fae0e7900ed895177.jpg

 

Beczkę ze złomu załatwił sprzątający okolice, przez co wokół nie ma śmietnika, bo przecież KULTURA ZOBOWIĄZUJE do pewnych działań - nawet takie towarzystwo...

 

A te schody BARDZO MI SIĘ PODOBAJĄ!!!

Wydaje mi się, że już je gdzieś widziałem...

 

A w parku puławskim są takie (zdjęcie gdzieś z sieci):

9708ParkCzartoryskichwPuawach.jpg.ff859daddb594c3f8ca90c87c3f2a600.jpg

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...