Skocz do zawartości

Historia edycji

Daniellor85

Daniellor85

7 godzin temu, aru napisał:

na wszelki wypadek miękko

 

ale finisz już na twardo

czyli to jest pewne, tylko skąd te pęknięcia?

niemniej widać, że potrafią budować, to fakt

 

podobnie opinia pana inż z Galicji

rzetelna i fachowa, nie ma to tamto :ih:

rozmyślałeś o kwitach rzeczoznawcy :scratching:

 

Do Autora

z fotek które wkleiłeś wygląda na to, że siadły narożniki ławy, oraz ława pod wykuszem, nie masz fotek jak robili fundament? ława była zbrojona, czy sam beton?

i czy kojarzysz kiedy te rysy mogły się pojawić? tj na którym etapie?, np przed/po wykonaniu dachu?

Ja te rysy zauważyłem po wykonaniu dachu a następnie po wykonaniu tynków. Dopiero po tynkach zauważyłem te pęknięcia . Ława była zbrojona mam fotke jak zalewali ławy

Drzewo na dach nie było dostatecznie suche bo mi troche popękało na strychu .Suszyło sie może 4 miesiące .

Wygląda to tak jakby lekko narożniki osiadły a płyta zostałą w tym samym miejscu podparta wew ścianami  i rozdarło.

Fundament z chudziakiem   przezimował więc miał czas na osiadanie .

Specjalnie nie goniłem z robotą niech poleży z pół roku i niech sobie  siądzie.

received_637984626919976.jpeg

Daniellor85

Daniellor85

7 godzin temu, aru napisał:

na wszelki wypadek miękko

 

ale finisz już na twardo

czyli to jest pewne, tylko skąd te pęknięcia?

niemniej widać, że potrafią budować, to fakt

 

podobnie opinia pana inż z Galicji

rzetelna i fachowa, nie ma to tamto :ih:

rozmyślałeś o kwitach rzeczoznawcy :scratching:

 

Do Autora

z fotek które wkleiłeś wygląda na to, że siadły narożniki ławy, oraz ława pod wykuszem, nie masz fotek jak robili fundament? ława była zbrojona, czy sam beton?

i czy kojarzysz kiedy te rysy mogły się pojawić? tj na którym etapie?, np przed/po wykonaniu dachu?

Ja te rysy zauważyłem po wykonaniu dachu a następnie po wykonaniu tynków. Dopiero po tynkach zauważyłem te pęknięcia . Ława była zbrojona mam fotke jak zalewali ławy

Drzewo na dach nie było dostatecznie suche bo mi troche popękało na strychu .Suszyło sie może 4 miesiące .

Wygląda to tak jakby lekko narożniki osiadły a płyta zostałą w tym samym miejscu podparta wew ścianami  i rozdarło.

Fundament z chudziakiem   przezimował więc miał czas na osiadanie .

Specjalnie nie goniłem z robotą niech poleży z pół roku i nie sobie  siadnie.

received_637984626919976.jpeg

Daniellor85

Daniellor85

7 godzin temu, aru napisał:

na wszelki wypadek miękko

 

ale finisz już na twardo

czyli to jest pewne, tylko skąd te pęknięcia?

niemniej widać, że potrafią budować, to fakt

 

podobnie opinia pana inż z Galicji

rzetelna i fachowa, nie ma to tamto :ih:

rozmyślałeś o kwitach rzeczoznawcy :scratching:

 

Do Autora

z fotek które wkleiłeś wygląda na to, że siadły narożniki ławy, oraz ława pod wykuszem, nie masz fotek jak robili fundament? ława była zbrojona, czy sam beton?

i czy kojarzysz kiedy te rysy mogły się pojawić? tj na którym etapie?, np przed/po wykonaniu dachu?

Ja te rysy zauważyłem po wykonaniu dachu a następnie po wykonaniu tynków. Dopiero po tynkach zauważyłem te pęknięcia . Ława była zbrojona mam fotke jak zalewali ławy

received_637984626919976.jpeg

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...