Skocz do zawartości

Historia edycji

JacekDul

JacekDul

1 godzinę temu, retrofood napisał:

...

No widzisz, ja jestem ze Stalowej Woli, chociaż wyprowadziłem się teraz na wieś. Znaczy obydwaj czekamy na jakiś deszcz i wiatr. :icon_biggrin:

No to witam w klubie, też jestem ze Stalowej Woli (nie wszyscy znają to miasto, prędzej kojarzą Tarnobrzeg czy Sandomierz), 2 lata temu przeprowadziłem się na wieś :).

1 godzinę temu, animus napisał:

...

Teraz czekasz aż minie gwarancja na montaż, potem dopiero  czekanie kiedy się to wysypie.:bezradny:

A w ogóle to ten czopuch masz źle zbudowany.

...

 

Ten regulator ciągu to w zasadzie trzy talerze poziome - mówiąc w wielkim skrócie, tu akurat nie wydaje mi się, żeby to bardzo zwiększyło opór powietrza. Podpowiedz, proszę, co mam w takiej sytuacji robić? Prosić o zmianę? Czy to jest jakiś zasadny powód do reklamacji?

JacekDul

JacekDul

1 godzinę temu, retrofood napisał:

...

No widzisz, ja jestem ze Stalowej Woli, chociaż wyprowadziłem się teraz na wieś. Znaczy obydwaj czekamy na jakiś deszcz i wiatr. :icon_biggrin:

No to witam w klubie, też jestem ze Stalowej Woli (nie wszyscy znają to miasto, prędzej kojarzą Tarnobrzeg czy Sandomierz), 2 lata temu przeprowadziłem się na wieś :).

59 minut temu, animus napisał:

...

Teraz czekasz aż minie gwarancja na montaż, potem dopiero  czekanie kiedy się to wysypie.:bezradny:

A w ogóle to ten czopuch masz źle zbudowany.

...

 

Ten regulator ciągu to w zasadzie trzy talerze poziome - mówiąc w wielkim skrócie, tu akurat nie wydaje mi się, żeby to bardzo zwiększyło opór powietrza. Podpowiedz, proszę, co mam w takiej sytuacji robić? Prosić o zmianę?

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...