Skocz do zawartości

Historia edycji

pawel246

pawel246

W opisie lokalu mam - dla ścian zewnętrznych - czy to rzeczywiście typowe prefabrykaty czy ściana murowana?

"konstrukcja szkieletowa żelbetowa monolityczna, wypełnienie z bloczków PGS z betonu komórkowego"

 

Płyty stropowe idą w poprzek mieszkania, tak jak na załączonym rysunku.

Płyty stropowe mają rozstaw ok. 90cm.

Jest widocznych kilka mikrorys na suficie, ale naprawdę małych. Jedyne większe jest tuż przy oknie (zdjęcie nieco potęguje efekt) na płycie, która nie jest podpierana (pierwsza płyta od okien). Być może to również efekt tego, że nad tą rysą przebiega ściana zewnętrzna mieszkania powyżej - budynek to tarasowiec, każde kolejne piętro jest cofnięte względem siebie - coś na zasadzie schodów.

Załączam również zdjęcie salonu i ściany dzielącej aneks i salon - z perspektywy okien.

stropy.jpg

IMG_4412.JPG

IMG_4415.JPG

IMG_4417.JPG

obraz_2023-11-17_225210259.png

obraz_2023-11-17_230003343.png

pawel246

pawel246

W opisie lokalu mam - dla ścian zewnętrznych - czy to rzeczywiście typowe prefabrykaty czy ściana murowana?

"konstrukcja szkieletowa żelbetowa monolityczna, wypełnienie z bloczków PGS z betonu komórkowego"

 

Płyty stropowe idą w poprzek mieszkania, tak jak na załączonym rysunku.

Płyty stropowe mają rozstaw ok. 90cm.

Jest widocznych kilka mikrorys na suficie, ale naprawdę małych. Jedyne większe jest tuż przy oknie (zdjęcie nieco potęguje efekt) na płycie, która nie jest podpierana (pierwsza płyta od okien).

Załączam również zdjęcie salonu i ściany dzielącej aneks i salon - z perspektywy okien.

stropy.jpg

IMG_4412.JPG

IMG_4415.JPG

IMG_4417.JPG

obraz_2023-11-17_225210259.png

pawel246

pawel246

W opisie lokalu mam - dla ścian zewnętrznych - czy to rzeczywiście typowe prefabrykaty czy ściana murowana?

"konstrukcja szkieletowa żelbetowa monolityczna, wypełnienie z bloczków PGS z betonu komórkowego"

 

Płyty stropowe idą w poprzek mieszkania, tak jak na załączonym rysunku.

Płyty stropowe mają rozstaw ok. 90cm.

Jest widocznych kilka mikrorys na suficie, ale naprawdę małych. Jedyne większe jest tuż przy oknie (zdjęcie nieco potęguje efekt) na płycie, która nie jest podpierana (pierwsza płyta od okien).

Załączam również zdjęcie salonu i ściany dzielącej aneks i salon - z perspektywy okien.

stropy.jpg

IMG_4412.JPG

IMG_4415.JPG

IMG_4417.JPG

pawel246

pawel246

Tak jak pisałem wcześniej, ściany zewnętrzne nie są prefabrykowane - są murowane.

Płyty stropowe idą w poprzek mieszkania, tak jak na załączonym rysunku.

Płyty stropowe mają rozstaw ok. 90cm.

Jest widocznych kilka mikrorys na suficie, ale naprawdę małych. Jedyne większe jest tuż przy oknie (zdjęcie nieco potęguje efekt) na płycie, która nie jest podpierana (pierwsza płyta od okien).

Załączam również zdjęcie salonu i ściany dzielącej aneks i salon - z perspektywy okien.

stropy.jpg

IMG_4412.JPG

IMG_4415.JPG

IMG_4417.JPG

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...