Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zastanawiam sie jak to dociepić bo zimą ciepło ucieka a w lecie grzeje jak w piekarniku, konkretnie chodzi o te skosy, myślałem nad styropianem ale czy sam styropian czy w jakąś folie go najpierw wsadzić? Bo obicie pokrycia dachowego jak widać na zdjęciach byłoby bardzo trudne. Skos ma około 2m długości. Dodam że od góry bedzie ocieplany strop styropianem, tylko na te skosy nie mam pomysłu. Nie jestem pewien czy na skosie też ale aktualnie na stropie jest 5cm styropianu zalane wylewką.  

IMG_20230621_135314.jpg

IMG_20230621_135255.jpg

IMG_20230621_135407.jpg

IMG_20230621_135416.jpg

Link do komentarza

a czemu nie styropian? wydawał mi sie najlepszy ze względu na to, że nie chłonie wilgoci i jest sztywnym materiałem, więc łatwo byłoby go wsadzić w te szczeliny, pozatym nie mam membrany dachowej ani obicia deskowego jak widać, szpary na zdjęci mają szerokość około 80 cm i 20cm wysokości wiec ciężko tam bedzie jakąklolwiek folie ułożyć.

Co do poradnika który przesłałeś, wiem jak ocieplać wełną (mniej więcej, ekspertem nie jestem ani w branży budowlanej nie pracuje) tylko nie widze jak ten poradnik u mnie zastosować w tak ciasnej przestrzeni 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...