Skocz do zawartości

Pytanie o wiarygodność wykonawcy


Recommended Posts

Czołem,

polecony został mi następujący wykonawca Firma Usługowo - Handlowa Paweł Trzciński ( https://aplikacja.ceidg.gov.pl/ceidg...d-dadb8e9fdde4 )
Jak wynika z powyższego linka działalność założył 16.09.2021, czyli całkiem niedawno. Ponadto w necie znalazłem tylko jedną opinię na jego temat i w dodatku negatywną: https://aleo.com/pl/firma/firma-uslu...cinski-gniezno. Inne oferty, jakie otrzymałem są dużo droższe. Ponadto poleciła mi go firma jako swojego autoryzowanego wykonawcę, dlatego prosiłbym o podzielenie się opinią na ten temat. Czy ktoś z tym człowiekiem współpracował i czy móglbv się podzielić swoim doświadczeniem związanym z tą współpracą?

Pozdrawiam
Maciej

Link do komentarza
1 godzinę temu, Awiator napisał:

 Jak wynika z powyższego linka działalność założył 16.09.2021, czyli całkiem niedawno.  

 

Nie znam go, ale data założenia działalności niczego nie mówi. Nawet wielkie firmy zakładaj a czasem spółeczkę do wykonania jakiegoś zadania, bo to się opłaca z różnych względów. Tak samo różni wykonawcy zmieniają rejestrację. Niekoniecznie z powodów konfliktu z prawem.

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...

Odradzam tego wykonawcę. Sprawa jest już w organach ścigania. Pieniądze wziął i nie wykonał pracy.

 

Przede wszystkim jeżeli chodzi o wykonanie:

- styropian odpada,

- styropian przyklejany krzywo (nawet 2-3cm różnicy)

- źle wyszlifowany

- tynk nałożony z pustymi plamami, źle zatarty

- pianka tylko w niektórych miejscach, liczne mostki termiczne.

 

Co do współpracy:

- liczne kłamstwa

- towar podmieniany na inny (np. zapłacone za grafitowy styropian, a na budowie biały nagle się pojawia)

 

Pieniądze zapłacone i uciekł z budowy. Zniszczył materiału za 10 000zł (źle nałożony tynk, źle zatarty wygląda obrzydliwie)

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...