Skocz do zawartości

Historia edycji

podczytywacz

podczytywacz

52 minuty temu, Łukasz Szczygielski napisał:

Parter, a na dole jest gres jeśli dobrze zrozumiałem pytanie :)

Podobne uszkodzenia ścian mogą  również powstać np z powodu przerwania lub wręcz braku izolacji poziomej budynku i kapilarnej migracji wilgoci z gruntu przez długi czas... i to właśnie na najniższej kondygnacji,,,

Zapewne dlatego retrofood zapytał o ten parter...

Równie dobrze może to być skutkiem tego rozszczelnienia silikonu i woda powolutku spływa z brodzik, i stamtąd, z braku hydroizolacji, o której wspomniał joks, również powolutku nasączała ścianę... i wyszła bokiem...

 

 

 

podczytywacz

podczytywacz

50 minut temu, Łukasz Szczygielski napisał:

Parter, a na dole jest gres jeśli dobrze zrozumiałem pytanie :)

Podobne uszkodzenia ścian mogą  również powstać np z powodu przerwania lub wręcz braku izolacji poziomej budynku i kapilarnej migracji wilgoci z gruntu przez długi czas... i to właśnie na najniższej kondygnacji,,,

Zapewne dlatego retrofood zapytał o ten parter...

Równie dobrze może to być skutkiem tego rozszczelnienia o woda powolutku spływa z brodzik, i stamtąd, z braku hydroizolacji, o której wspomniał joks, również powolutku nasączała ścianę... i wyszła bokiem...

 

 

 

podczytywacz

podczytywacz

6 minut temu, Łukasz Szczygielski napisał:

Parter, a na dole jest gres jeśli dobrze zrozumiałem pytanie :)

Podobne uszkodzenia ścian mogą  również powstać np z powodu przerwania lub wręcz braku izolacji poziomej budynku i kapilarnej migracji wilgoci z gruntu przez długi czas... i to właśnie na najniższej kondygnacji,,,

Zapewne dlatego retrofood zaptrał o ten parter...

Równie dobrze może to być skutkiem tego rozszczelnienia o woda powolutku spływa z brodzik, i stamtąd, z braku hydroizolacji, o której wspomniał joks, również powolutku nasączała ścianę... i wyszła bokiem...

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Prawdopodobnie, ale może być tak, że dojdzie do końca cyklu i się zatrzyma. To trzeba sprawdzić w praktyce.  Ja ostatnio rozkminiałem układ przekaźnika cyklicznego, o taki     I miałem opis ze strony polskiej i kitajskiej. Wszędzie pisali, ze to działa po podłączeniu zasilania do tych przewodów, znaczy czerwonego i czarnego. A tu guzik. Działać zaczyna dopiero po zwarciu styków tego złącza w dolnym rogu, a tego w żadnym opisie nie ma. I każde zwarcie zmienia stan, bo zatrzymuje się układ również po zwarciu tych samych bolców. Dlatego te Twoje opisy trzeba również wybadać w praktyce. Według mnie powinieneś mieć dwa przyciski, a nie przełącznik klawiszowy instalacyjny, Bo przełącznik daje stałe zwarcie i miałbyś sterowanie tyko całkiem otwarte i całkiem zamknięte. A przyciskiem przerywasz połączenie w dowolnym momencie i masz regulację kąta otwarcia.     To samo. Zwróć uwagę na oznaczenie napięcia. AC i liczba - oznacza wielkość napięcia przemiennego, DC - oznaczenie dla prądu wyprostowanego (stałego).  
    • Ok dzięki, czyli romumiem, że jak dostaje zasilanie np ze zwykłego wyłącznika, to dopóki nie wyłącze będzie się zamykał i otwierał? A jak wyłącze, to zatrzyma się w danym momencie otwarcia? Czyli w przypadku 220V zero idzie na środkowy, na pozostałe 2 idą przewody z wyłącznika? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Tu jest ten obrazek z Twojej aukcji, ale to chyba to samo. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Wszyscy znamy Gawła od lat kilkunastu. My po prostu wiemy 😉
    • Insynuowanie a i tak przyjeżdżanie??!! O co temu gościowi chodzi nie wiem….albo wiem i ugryzę się w paluchy… Michał my chcemy przyjechać i widzimy się 14-stego i wybieraj zawsze taką miejscówkę żeby nie było tych których ma nie być!!!! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    • Ooo sie porobiło… Nie rozumiem jednej rzeczy… Tylko jednej! Skoro nie ma obowiązku/przymusu przyjazdu na zlot to o co chodzi?! Nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawia przecież. Chcesz jechać - jedziesz, nie pasuje Ci - nie spotykasz się. To takie proste przecież. A jak chcesz się spotkać, a warunki Ci nie odpowiadają - proponujesz po prostu zadowalającą Cię miejscówkę. Tylko tyle… A może aż tyle 😔. Ale insynuowanie Michałowi machlojków finansowych jest ciosem poniżej pasa 😡. Żeby nie powiedzieć sqrwysyństwem ostatnim.  
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...