Skocz do zawartości

Historia edycji

aaaa

aaaa

41 minut temu, Loki666 napisał:

Albo po prostu nie chcesz. 😀

Myślę, że możesz się mylić. W USA taka technologia dociepleń jest stosowana od dosyć dawna. 😀

Jestem realistą. Bardzo ostrożnie podchodzę do takich rewelacji. Wolę sprawdzone technologie i takie mam u siebie. Ale też te 12 lat temu prowadziliśmy gorące dyskusje na tematy, które teraz dla wszystkich są oczywiste...no...prawie dla wszystkich ;)

 

W USA to nieco inaczej wygląda, bo z tego co kojarzę, to domów murowanych to oni za dużo nie budują, dominuje chyba inny typ budownictwa, co zasadniczo zmienia sytuację.

aaaa

aaaa

38 minut temu, Loki666 napisał:

Albo po prostu nie chcesz. 😀

Myślę, że możesz się mylić. W USA taka technologia dociepleń jest stosowana od dosyć dawna. 😀

Jestem realistą. Bardzo ostrożnie podchodzę do takich rewelacji. Wolę sprawdzone technologie i takie mam u sobie. Ale też te 12 lat temu prowadziliśmy gorące dyskusje na tematy, które teraz dla wszystkich są oczywiste...no...prawie dla wszystkich ;)

 

W USA to nieco inaczej wygląda, bo z tego co kojarzę, to domów murowanych to oni za dużo nie budują, dominuje chyba inny typ budownictwa, co zasadniczo zmienia sytuację.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...