Skocz do zawartości

Wstawienie drzwi zewnętrznych zamiast balkonowych. Zmniejszenie otworu


Recommended Posts

Koszty dostaniesz w wycenie. Wyślij zapytanie do kilku firm w okolicy i wszystkiego się dowiesz. Przyjedzie ktoś na oględziny i obmiar, potem dostaniesz wycenę. Do tego doliczyć trzeba jeszcze cenę drzwi to chyba tyle. Jeśli mogę coś doradzić, zdecyduj się a drzwi przeszklone z szybą antywłamaniową z dołem pełnym lub naświetlem z boku. Możliwości jest wiele. Na wzór drzwi do klatek schodowych, przychodni etc. Zawsze możesz zainspirować się ofertą KRISPOL.

Zerknij na te drzwi na końcu salonu KRISHOME

392212-nowy-salon-dolaczyl-do-sieci-kris

 

 

383579-8818-1100x0-sc2x04_krispol-rozne-

 

można też tradycyjnie

402203-5c0c-1100x0-sc2x04_nowe-modele-dr

Link do komentarza
8 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Koszty dostaniesz w wycenie. Wyślij zapytanie do kilku firm w okolicy i wszystkiego się dowiesz. Przyjedzie ktoś na oględziny i obmiar, potem dostaniesz wycenę. 

 

Problem polega na tym, że firmy oferują głównie samo umocowanie drzwi. Czyli to co najprostsze. A cała obróbka pozostaje do zrobienia. Ja też bym wolał brać kasę za samo obsadzenie, bo to robota konkretna i krótka. A z resztą trzeba się pieprzyć tak niemal po aptekarsku. 

I nie wiem, czy ktoś taką robotę weźmie.

Link do komentarza
3 godziny temu, retrofood napisał:

 

Problem polega na tym, że firmy oferują głównie samo umocowanie drzwi. Czyli to co najprostsze. A cała obróbka pozostaje do zrobienia. Ja też bym wolał brać kasę za samo obsadzenie, bo to robota konkretna i krótka. A z resztą trzeba się pieprzyć tak niemal po aptekarsku. 

I nie wiem, czy ktoś taką robotę weźmie.

Dokładnie. Jestem przekonany że będę potrzebował innej firmy. Jakieś propozycje jak to najlpiej zmniejszyć? 

Link do komentarza
16 minut temu, hunterrr napisał:

Dokładnie. Jestem przekonany że będę potrzebował innej firmy. Jakieś propozycje jak to najlpiej zmniejszyć? 

 

Dostaleś pytania. Nie możesz tego otworu zmierzyc? W którą stronę świata wychodzą te drzwi? To ważne, bo kierunek południowo zachodni oznacza częste i mocne zacinanie deszczu. 

 

Samo fizyczne mocowanie określa i zaleca producent drzwi. Kupiłeś już?

Link do komentarza
5 godzin temu, hunterrr napisał:

Południowo wschodni. Wymiary to mniej więcej 140 na 270. Będę to główne drzwi wejściowe do domu. Nie będzie wiatrołapu 

 

No to będzie po 20 cm z każdego boku. Sporo. Albo 40 cm z jednej strony. Trzeba domurować ze zbrojeniem. Inaczej byle kopnięcie wyłamie drzwi. 

Proste i szybkie to nie będzie.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...