Skocz do zawartości

Historia edycji

JacekZbyszek

JacekZbyszek

Z sąsiadem wolał bym nie zaczynać bo zacznie się czwarta wojna.  Sąsiad deklarował że wysypie coś między płotem a wodą. Na razie muszę dosypać czegoś, by na działce stanął płot. Z waszych rad wyszły mi dwie opcje które mam w zasięgu. Pierwsza opcja to dosypanie kamieni około 10-20-30 cm koszt tony 40zł.  Drugą opcją to włożenie L-ek jak w murze oporowym tylko że co drugi. W tym wypadku mam możność kupienia 1m-ch L-ek o szerokości 50 cm.  W tym przypadku potrzebował bym na długości 25m tylko 25 sztuk. Koszt jednej L 104zł. To szkice tych opcji.

elki.jpg

JacekZbyszek

JacekZbyszek

Z sąsiadem wolał bym nie zaczynać bo zacznie się czwarta wojna.  Sąsiad deklarował że wysypie coś między płotem a wodą. Na razie muszę dosypać czegoś, by na działce stanoł płot. z Waszych rad wyszły mi dwie opcje które mam w zasięgu. Pierwsza opcja to dosypanie kamieni około 10-20-30 cm koszt tony 40zł.  Drugą opcją to włożenie L-ek jak w murze oporowym tylko że co drugi. W tym wypadku mam możność kupienia 1m-ch L-ek o szerokości 50 cm.  W tym przypadku potrzebował bym na długości 25m tylko 25 sztuk. Koszt jednej L 104zł. To szkice tych opcji.

elki.jpg

JacekZbyszek

JacekZbyszek

Z sąsiadem wolał bym nie zaczynać bo zacznie się czwarta wojna.  Sąsiad deklarował że wysypie coś między płotem a wodą. Na razie muszę dosypać by działka był płot postawić. z Waszych rad wyszły mi dwie opcje które mam w zasięgu. Pierwsza opcja to dosypanie kamieni około 10-20-30 cm koszt tony 40zł.  Drugą opcją to włożenie L-ek jak w murze oporowym tylko że co drugi. W tym wypadku mam możność kupienia 1m-ch L-ek o szerokości 50 cm.  W tym przypadku potrzebował bym na długości 25m tylko 25 sztuk. Koszt jednej L 104zł. To szkice tych opcji.

elki.jpg

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...