Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

3 godziny temu, podczytywacz napisał:

:icon_eek: Raczej 4 - 6 mm...

No tak przepraszam, myślałem że chodzi o centymetry, w takim razie wyrównać może czym chce byle było równo.

No naprawdę nie ma to znaczenia żadnego, bo ta warstwa równająca nie jest bezpośrednio narażona na obciążenia mechaniczne, więc nie ma to żadnego, ale to żadnego znaczenia czym wyrówna.

35 minut temu, michal321 napisał:

. Wyczytałem w Internecie że nie można położyć wylewki betonowej na istniejącą już wylewkę ponieważ się nie połączy i będzie cała latać. 

W internecie to różne głupoty piszą, nic nie będzie latać, będzie leżeć, nawet jak się nie połączy. Ale jak odkurzysz i zaimpregnujesz podłoże, to się i połączy.

demo

demo

3 godziny temu, podczytywacz napisał:

:icon_eek: Raczej 4 - 6 mm...

No tak przepraszam, myślałem że chodzi o centymetry, w takim razie wyrównać może czym chce byle było równo.

No naprawdę nie ma to znaczenia żadnego, bo ta warstwa równająca nie jest bezpośrednio narażona na obciążenia mechaniczne, więc nie ma to żadnego, ale to żadnego znaczenia czym wyrówna.

31 minut temu, michal321 napisał:

. Wyczytałem w Internecie że nie można położyć wylewki betonowej na istniejącą już wylewkę ponieważ się nie połączy i będzie cała latać. 

W internecie to różne głupoty piszą, nic nie będzie latać, będzie leżeć, nawet jak się nie połączy. Ale jak odkurzysz i zaimpregnujesz to się i połączy.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...