Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

10 minut temu, aru napisał:

znowu obrażasz, mam nadzieję, że Redakcja coś z tym zrobi;

odnośnie Twojej "wiedzy" się nie wypowiem, bo wtedy byłoby 1:1

Obrażam? - konkretny cytat daj, gdzie? I wypowiadaj sie na temat mojej wiedzy - byle cytując dokładnie, co napisałem!

Wypisujesz głupoty na temat tego, czego nie napisałem, insynuując mi jakieś wpisy - i jeszcze pretensje?

A Redakcja - już nieraz apelowałem, żeby pisać logicznie i konkretnie - a nie obok i niezrozumiale.

Jak atakujecie czyjeś - w tym wypadku moje wypowiedzi - to dokładnie, a nie wymyślać powodow, ktorych nie dalem.

I konkretnie skarżyć Redakcji te konkrety zenka. Tylko że ich nigdy nie zdołaliście zacytować, bo ich nie ma.

Rozwalacie temat nie wiadomo po co i robicie gownoburzę, zmyślacie posty nieistniejące. 

Psujecie tematy i atmosferę - zamiast prowadzenia normalnej dyskusji.

Ogarnijcie się i tyle. 

 

 

zenek

zenek

1 minutę temu, aru napisał:

znowu obrażasz, mam nadzieję, że Redakcja coś z tym zrobi;

odnośnie Twojej "wiedzy" się nie wypowiem, bo wtedy byłoby 1:1

Obrażam? - konkretny cytat daj, gdzie? I wypowiadaj sie na temat mojej wiedzy - byle cytując dokładnie, co napisałem!

Wypisujesz głupoty na temat tego, czego nie napisałem, insynuując mi jakieś wpisy - i jeszcze pretensje?

A Redakcja - już nieraz apelowałem, żeby pisać logicznie i konkretnie - a nie obok i niezrozumiale.

Jak atakujecie czyjeś - w tym wypadku moje wypowiedzi - to dokładnie, a nie wymyślać powodow, ktorych nie dalem.

I konkretnie skarżyć Redakcji te konkrety zenka. Tylko że ich nigdy nie zdołaliście zacytować, bo ich nie ma.

Rozwalacie temat nie wiadomo po co i robicie gownoburzę, zmyślacie posty nieistniejące. 

Ogarnijcie się i tyle. 

 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...