Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Poziom

Dachówka Titania opinie

Recommended Posts

Witam. Chciałbym dowiedzieć się od szanownych forumowiczów na temat dachówki firmy Creaton - Titania. Dachówka bardzo mi się podoba i jest to mój pierwszy strzał. Jednak mam wątpliwości, jak każdy z nas. Dlatego chciałem zapytać ludzi, którzy kładli tą dachówkę u siebie czy są zadowoleni. Ostatnio na YouTube oglądałem film o niedomalowaniach na tej dachówce i się przestraszyłem czy to jest wyjątkowa sytuacja czy standard. Proszę o opinie. Jeśli ktoś jest szczególnie zadowolony z czegoś innego to proszę napisać tylko jestem uczulony na słabą reklamę, więc bez takich. Dziękuję. 

Dnia 11.08.2020 o 23:16, Poziom napisał:

Witam. Chciałbym dowiedzieć się od szanownych forumowiczów na temat dachówki firmy Creaton - Titania. Dachówka bardzo mi się podoba i jest to mój pierwszy strzał. Jednak mam wątpliwości, jak każdy z nas. Dlatego chciałem zapytać ludzi, którzy kładli tą dachówkę u siebie czy są zadowoleni. Ostatnio na YouTube oglądałem film o niedomalowaniach na tej dachówce i się przestraszyłem czy to jest wyjątkowa sytuacja czy standard. Proszę o opinie. Jeśli ktoś jest szczególnie zadowolony z czegoś innego to proszę napisać tylko jestem uczulony na słabą reklamę, więc bez takich. Dziękuję. 

witam. budowałem w tym roku zdecydowałem się na wiązary i dachówke ceramiczna titanie, ale kupiłem gatunek 2 na allegro od firmy z czestochowy i nie jestem zadowolony. raz ze firma strasznie naciaga a dwa ze dachówka niedomalowana. szczerze drugi raz wybrałbym blache i jak stoisz przed takim wyborem to jedz poogladaj dachówke na zywo nie kupuj w ciemno jak ja ps. 179m2 za dachowke z gasiorami przy kopertówce zapłaciłem 16k :/

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A czy na styrobeton lub wylewke perlitową jest możliwość układania paneli?
    • Dzień dobry,   można wykorzystać do tej pracy, jako rozwiązanie, płynny jastrych weber.floor 4310 lub weber Renofloor. Na izolacjach ze styropianu można układać wspomniany jastrych na grubość już od ok. 25-30 mm. Proszę pamiętać, aby użyć styropianu co najmniej EPS 100. Ma Pan zatem cienki, wypoziomowany jastrych pod panele laminowane lub winylowe. Konieczne też byłoby zbrojenie wylewki siatką z włókna szklanego weber.floor 4945 z zakładem ok. 10 cm. Dodatkowo tą samą siatką należałoby też wzmocnić wszelkie narożniki. Układamy siatkę na folii i wylewamy jastrych. Wysokie wytrzymałości na zginanie i na ściskanie przy cienkiej warstwie to niewątpliwie zalety weber.floor 4310. Więcej o produkcie dowie się Pan ze strony: https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/masy-samopoziomujace/weberfloor-4310   Zachęcamy do kontaktu
    • Duży wybór lamp w stylu prowansalskim możesz zobaczyć na mlamp.pl . Z resztą do tego wystroju będą pasować też lampy w stylu angielskim czy nawet i pałacowym, no ale to wszystko zależy od oprawy. Definitywnie, moje serce skradł ten żyrandol: https://mlamp.pl/lampy-wiszace-zyrandole/29237-zyrandol-klasyczna-lampa-wiszaca-savio-69027-3-globo-abazurowa-oprawa-zwis-na-lancuchu-wstazka-bialy-przecierany-ecru.html 
    • Muszę się zgodzić z resztą, ta cegła to może być totalny strzał w kolano. Na samą myśl odechciewa się tego czyścić  A co do lamp w podłodze to wydają się naprawdę dobrym pomysłem, tylko faktycznie lepiej, żeby elektryką tu zajął się jakiś porządny elektryk. Z samych opraw chyba najlepiej sprawdziłby się ogrodowe najazdówki, np.:https://mlamp.pl/lampy-do-zabudowy-wpusty/35991-zewnetrzna-lampa-gruntowa-gawra-03247-ideus-okragla-oprawa-najazdowa-led-6w-4000k-wpust-outdoor-ip67-satyna.html
    • Mam rozumieć że styropian musi być idealnie w poziomie i na to płyta gipsowo - włóknowa ? Czy pomiędzy styropian a płytę jakaś podsypka do wyrównania . Morze głupie pytania ale nie znam tych systemów.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...