Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Który impregnat sprawdzi się przy renowacji drewna?


Recommended Posts

Niejednokrotnie zapominamy, jak ważny element krajobrazu stanowią fasada domu czy wyposażenie ogrodu. A te nieustannie narażane są na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego proponujemy produkty marki Sadolin, które pomogą nam przywrócić wspaniały wygląd naszej drewnianej architektury.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/chemia-budowlana/polecane/90999-ktory-impregnat-sprawdzi-sie-przy-renowacji-drewna

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert
Przykro mi, że ten wyrób poleca mój ulubiony stolarz! Niestety pomimo dokładnego przestrzegania reżimu stosowania, produkt się nie sprawdził. W pierwszym roku efekt był fantastyczny! Natomiast po dwóch latach ławeczka w ogrodzie wygląda fatalnie. Kolor jest tylko lekko "naruszony", ale wierzchnia warstwa /lakier/ obłazi płatami!!! Dopiero teraz czeka mnie dużo roboty! Robert ps; drewno było suche i oprócz tego leżało w garażu pod sufitem prawie trzy lata
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Gość Konrad
   Nie warto się budować jest już przyklepany podatek katastralny jak to wejdzie to bęndzie jak w wewłoszech ceny domów spadną.
  • W planach mam jeszcze takie doświadczenie w miejscu kilku cieków ustawić dwa łóżka jedno wyłożyć wewnątrz skóra. Przy kolejnym wykonam lustra które będą skupiać wszystko na osobie śpiącej. Łóżka przydzielić losowo. 
  • Witam wszystkich. Taki mały problem mam. Otóż na wiosnę planuję małą rozbudowę domu. Moja rozbudowa będzie polegać na dobudowaniu dwóch ścian do istniejącego budynku ,tak jak to przedstawiłem na rysunku. Wymiary 2,7mx3m.Ściany będą na parterze i piętrze w technologii lekkiej szkieletowej ,dach pokryty papą .Strop między piętrami drewniany z wylewką pod płytki(będzie tam łazienka).Stary dom natomiast jest z cegły .No i teraz moje pytania .Czy mogę postawić tylko dwie ściany i połączyć je na stałe z istniejącym budynkiem czy muszą być cztery ściany czyli jakby osobna kostka z dylatacją miedzy starym a nowym budynkiem. Wolałbym oczywiście zrobić tylko dwie ściany, tylko czy jeżeli budynek będzie połączony na stałe to czy podczas osiadania fundamentów nie zaszkodzi to konstrukcji.
  • Przez człowieka też to przechodzi Sprawdzalem z bratem i kolegami z pracy.  W takim razie dlaczego osobą które w to nie wierza też pomaga??  Napisałem nie po to by udowadniać tylko po to by pomóc.  Będę wykonywał wiele doświadczeń może kiedyś uda się to naukowo wyjaśnić.  Np nawet osoba która nie jest obdarzona takim darem może tego doświadczyć. Idę za tą osobą ona trzyma rożdźke ja wyciągam ręce w jej str i dokładnie na brzegu żyły opuści się tak do ziemi... ta osoba nie może utrzymać rożdźki. Z jednym z kolegów się zgodzę wiara jest najważniejsza ale w Boga.   
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...