Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

46 minut temu, animus napisał:

To może wykasować cały dział, który jest bez sensu dla piszących.:bezradny: 

- bestsellery, czyli tematy rozpalające dyskusje-Gorące debaty.

No właśnie - są Gorące Debaty - co prawda mogą byc też takie i budowlane - te jak widać nie podobaja sie bajbadze, może dlaego, że nie rozumie, o co w nich chodzi - niemniej jednak takie były :12_slight_smile:

 

Ale tez moga byc o innej tematyce.

Nic dziwnego, że mniej teraz jest tematów budowlanych, bo glowy są przestraszone wirusem i polityką zaprzątnięte.

Chodzi o to by trzymać poziom kultury wypowiedzi - i tyle. Ja nie widzę problemu. 

Dlatego do pewnego stopnia przyjmuję "obrażanie". Szczególnie wieczorową porą, gdy widać, że ktoś pokropił bynajmniej nie święcona wodą. 

przy tym uważam, że temat koronawrusa dalej trwa - sam bym założył kontynuację, ale to działka animusa.

 

 

16 minut temu, Redakcja napisał:

@bajbaga zechciałbyś być moderatorem?

Narcyz moderatorem? Niezłe rozdanie.

Myślałem że takie myślenie jest obecne w polityce, nie w biznesie.

Widzę , że samobójcze nastroje panują. 

Bedzie wesoło :12_slight_smile: 

Ciekawe, czy we wszystkich tematach, czy tyko o czerwonej cegle na elewacji :takaemotka:

11 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

rozsądna propozycja 

że zacytuje klasyka:

:zalamka: "Tiaaaaaaaaaa............."

 

Idę do ogrodu pościnać badyle... bo głowa boli ...

 

Ciekawe, co jeszcze przeczytam za pare godzin?????.....

zenek

zenek

30 minut temu, animus napisał:

To może wykasować cały dział, który jest bez sensu dla piszących.:bezradny: 

- bestsellery, czyli tematy rozpalające dyskusje-Gorące debaty.

No właśnie - są Gorące Debaty - co prawda mogą byc też takie i budowlane - te jak widać nie podobaja sie bajbadze, może dlaego, że nie rozumie, o co w nich chodzi - niemniej jednak takie były :12_slight_smile:

 

Ale tez moga byc o innej tematyce.

Nic dziwnego, że mniej teraz jest tematów budowlanych, bo glowy są przestraszone wirusem i polityką zaprzątnięte.

Chodzi o to by trzymać poziom kultury wypowiedzi - i tyle. Ja nie widzę problemu. 

Dlatego do pewnego stopnia przyjmuję "obrażanie". Szczególnie wieczorową porą, gdy widać, że ktoś pokropił bynajmniej nie święcona wodą. 

przy tym uważam, że temat koronawrusa dalej trwa - sam bym założył kontynuację, ale to działka animusa.

 

 

9 minut temu, Redakcja napisał:

@bajbaga zechciałbyś być moderatorem?

Narcyz moderatorem? Niezłe rozdanie.

Myślałem że takie myślenie jest obecne w polityce, nie w biznesie.

Widzę , że samobójcze nastroje panują. 

Bedzie wesoło :12_slight_smile: 

Ciekawe, czy we wszystkich tematach, czy tyko o czerwonej cegle na elewacji :takaemotka:

7 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

rozsądna propozycja 

że zacytuje klasyka:

:zalamka: "Tiaaaaaaaaaa............."

×
×
  • Utwórz nowe...