Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Jaro191

Plamy po anhydrycie

Recommended Posts

Witam to mój pierwszy post dlatego proszę o wyrozumiałość. 

Mam problem po wykonaniu wylewek na ścianach zostały plamy z pewnością zaprawa chlapała podczas wylewania. 

Mam pytanie czym to najlepiej usunąć jest to okropnie twarde jak kamień ściany są przed szpachlowaniem więc drobne ubytki mnie nie będą martwić chodzi o to żeby zrobić to sprawnie. 

IMG_20200324_013146853.jpg

IMG_20200324_013150078.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpachelką albo innym skrobakiem ....A najlepiej zostaw to tym co będą szpachlować ściany , oni już sobie z tym poradzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na papier to za twarde... Tak jak pisze joks - zrobią to ci od szpachlowania, a Ty, jeśli chcesz popracować, to szeroką, tak z 10 cm szpachelką, żeby za bardzo nie pokancerować powierzchni ściany, pousuwaj te twarde "kropki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział że będzie łatwo...

Jak będziesz robił to grubo ziarnistym papierem, to możesz narobić nierówności, które przyniosą więcej roboty, niż walka szpachelką... Trzeba po prostu zacząć robić i robić aż zrobisz... Nakolanniki, albo kawał płyty styropianowej pod kolana, szpachelka twarda w dłoń i.. zasuwamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Niestety 100 to byl najgrubszy jaki miałem, a aktualnie nie mogę się ruszać z domu więc muszę korzystać z tego co mam na stanie. Ogólnie ostukałem to i teraz czeka mnie najgorsza część czyli wyrównanie tego i wiem że nie będzie łatwo.
  • Właśnie miałem wysłać coś podobnego. Ciekawe jak ja zawiozę do pracy żonę? Ma do tej pracy aż 2 km ale samochodem. Nie prowadzi samochodu.Gdyby jechała komunikacją miejską to w grę wchodzą 3 środki lokomocji tzn dwie przesiadki. Nie mówiąc o tym że marszruta wyglądałaby podobnie do kilkunastokilometrowego wielokąta. A swoim samochodem 2 km po wiejskich drogach. Narażać się? Aha,do tramwaju ma też 2 km a do nie wiadomo jak jeżdżącego busa ponad kilometr. Może samochodem będą mniejsze restrykcje. Oby
  • następne https://gazetawroclawska.pl/koronawirus-w-polsce-wyjscie-z-domu-tylko-pojedynczo-rzad-szykuje-kolejne-ograniczenia/ar/c1-14889821
  • Szanowny Panie,   Przyczyn niepożądanych odgłosów w grzejniku może być kilka lub nawet kilkanaście. Jeśli występowanie hałasu zależy od położenia głowicy, to wówczas przewidywałbym jedną z poniższych opcji: źle podłączony grzejnik - zamiana przewodu zasilającego z powrotnym, zły montaż zaworu (niezgodnie z oznaczonym na korpusie zaworu kierunkiem przepływu), złe wyprowadzenie przewodów podłączeniowych z szachtu czy z pionu (jako zasilający jest przewód dolny a jako powrotny górny), nieprawidłowy montaż pompy (odwrócenie pompy) – ale wówczas takie objawy występowałyby na wszystkich grzejnikach w instalacji. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z instalatorem czy serwisantem, który na obiekcie w prosty sposób będzie mógł wyeliminować potencjalne nieprawidłowości, znaleźć faktyczną przyczynę i ją usunąć.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...