Skocz do zawartości

Historia edycji

MrTomo

MrTomo

8 godzin temu, retrofood napisał:

Przestań, czasy pomysłowych Dobromirów mam nadzieję, że minęły bezpowrotnie. Każda poważniejsza zmiana we współczesnej  instalacji wymaga solidnej analizy i jest w zasadzie zawsze związana z przebudową lub remontem, a wtedy peszle i piloty nie mają najmniejszego znaczenia

A ja myślę, że nabierają coraz większe znaczenie.

Inteligentne domy, gdzie trzeba dołożyć czujnik jeden z drugim, czujkę, bramkę, kamerkę... nie wszystko da się bezprzewodowo, nie każdy chce bezprzewodowo...

Za kazdym razem bedziesz czekał na remont? Za każdym razem bedziesz robił remont?

 

MrTomo

MrTomo

8 godzin temu, retrofood napisał:

Przestań, czasy pomysłowych Dobromirów mam nadzieję, że minęły bezpowrotnie. Każda poważniejsza zmiana we współczesnej  instalacji wymaga solidnej analizy i jest w zasadzie zawsze związana z przebudową lub remontem, a wtedy peszle i piloty nie mają najmniejszego znaczenia

A ja myślę, że nabierają coraz większe znaczenie.

Inteligentne domy, gdzie trzeba dołożyć czujnik jeden drugim, czujkę, bramkę, kamerkę... nie wszystko da się bezprzewodowo, nie każdy chce bezprzewodowo...

Za kazdym razem bedziesz czekał na remont? Za każdym razem bedziesz robił remont?

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...