Skocz do zawartości

Szukam informacji na temat tej firmy Kage


Recommended Posts

Napisano
Dnia 5.09.2014 o 23:19, Jani_63 napisał:

Oczywiście
Miele, Gutmann, Elica, Bora, Kage, De Dietrich.
Firmy te mają w ofercie po kilka modeli (Elica ma chyba ich najwięcej) więc będziesz miała w czym wybierać.

Cześć,

 

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o marce okapów KAGE?  (KÅGE)

Szukam informacji na temat tej firmy i niestety nigdzie nie mogę znaleść, podobno to Włoski producent ale nie znalazłem jego strony.

Czy ktoś z was używa takiego okapu? 

 

 

Bardzo proszę o wasze opinie.

Piotr 

Napisano
7 minut temu, piotrek11234 napisał:

 

 

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o marce okapów KAGE?  (KÅGE)

Szukam informacji na temat tej firmy i niestety nigdzie nie mogę znaleść, podobno to Włoski producent ale nie znalazłem jego strony.

 

Musisz mieć przeglądarkę w komputerze.

Wbijasz hasło "okap KAGE" i wyskakuje tysiącdwieścieszesnaście stron z informacjami, że ne ten przykład okap wyspowy KAGE przeceniono z 3499zł na "tylko" 3149zł.

I jeszcze tylko Kurier + Sprawdzenie i pakowanie: 150zł i masz go.

Wymarzony okap za 3149+150

Nie musisz dziękować za poradę.

Porada była nieodpłatana :)

Napisano (edytowany)

dzięki za odpowiedź. 

Moje obawy są stąd bo jest do kupienia za 1120 PLN i dlatego zastanawiam się czy warto. 

Wszystkie te okapy są od jednego sprzedawcy. Czy znalazłeś stronę producenta?  bo ja przewertowałem cały internet i nie mogę namierzyć.

 

Może ktoś z was jest Użytkownikiem okapu firmy Kage i może się wypowiedzieć na temat jakości, cichości i wydajności.

dla okapu Kage 90 sprzedawca deklaruje głośność na poziomie 38db co jest bardzo niska wartością ( wręcz ciężko jest znaleźć okap z takimi parametrami w takiej cenie) 

 

Piotr 

 

Edytowano przez piotrek11234 (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Przeszukałem cały internet w poszukiwaniu jakiejś tapety białej na sufit, ale nic nie znalazłem.   Szukam takiej, gdzie nie będzie widać łączeń i miała delikatny wzór. Tak jak ta, ale niestety nie ma jej już na rynku:     Widział ktoś może coś ciekawego?
    • Sprawdzona metoda zabezpieczenia domu z bala przed UV bez efektu żółknięcia. Używam zestawu OSMO: WR Aqua 4001, 429 Naturalny Efekt i 420 UV-Ochrona – daje świetny, surowy wygląd i trwałość. Pełny opis tutaj: [link]
    • Przypominam podsumowanie mojego poprzedniego wpisu - wiążąca jest dopiero interpretacja przepisów wydana przez sąd, jego wyrok w konkretnej sprawie. Niestety, tak jak w tym przypadku przez dewelopera, bywa to wykorzystywane do tworzenia dość karkołomnych interpretacji. Chociaż i sądom też zdarzają się dość dziwne oraz wzajemnie sprzeczne wyroki.  Proszę spojrzeć jeszcze raz na brzmienie § 308. Podano w nim liczbę kondygnacji (przynajmniej 2 nadziemne), jako obligujące do zastosowania dalszych zapisów. Nie ma tam zawężenia do budynków wielorodzinnych. Najwyraźniej prawodawca nie miał więc intencji zastosowania takiego zawężenia, Tym bardziej, że w wielu innych przepisach tego samego rozporządzenia jest wyrażone wprost rozróżnienie na budynki wielorodzinne i jednorodzinne.  Argument o zmianie przepisów lub ich interpretacji od 2022 r. także jest nietrafiony. Ta część rozporządzenia (§ 308), brzmi tak samo od momentu przyjęcia jego pierwotnej wersji jeszcze w roku 2002, czyli 20 lat wcześniej. Fakt, że budynek został oddany do użytkowania , zaś nadzór budowlany nie wnosił uwag wcale nie znaczy, że wszystko wykonano prawidłowo. Jego przedstawiciele mogli czegoś nie sprawdzić, nie zauważyć itd.  Wreszcie mamy kwestię zasadniczą, czyli przywołany już § 146. 1.    § 146. 1. Wyloty przewodów kominowych powinny być dostępne do czyszczenia i okresowej kontroli, z uwzględnieniem przepisów § 308.   Proponuję zacząć od zadania deweloperowi pytania (na piśmie) jak w takim razie realizowany jest obowiązek wynikający z tego przepisu? Na jakiej podstawie twierdzi, że wystarcza do tego ruchoma drabina? Jeżeli odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca następnym krokiem powinno być zwrócenie się z tymi samymi pytaniami do nadzoru budowlanego.    Osobiście uważam, że w tym przypadku powinno być zapewnione wejście na dach od zewnątrz, po drabinie stałej. Słusznie Pan zauważył, że wejście na dach przez wyłaz, z jednego z domów tworzących budynek szeregowy, nie zapewnia faktycznie dostępu na dach w celach opisanych w § 146. 1.  Dlatego przypominam o cytowanym już § 101. 1.   § 101. 1. W wyjątkowych przypadkach, uzasadnionych względami użytkowymi, jako dojście i przejście między różnymi poziomami mogą służyć drabiny lub klamry, trwale zamocowane do konstrukcji.    Nie bardzo widzę w tej sytuacji możliwość obrony stanowiska, że drabina ruchoma jest wystarczająca. 
    • No właśnie - wewnętrzne schody w mieszkaniu to nie jest klatka schodowa. Klatka schodowa jest wydzielona ścianami i wejście do lokali jest przez drzwi. Dlatego moim zdaniem powinna być ta drabina, bo zachodzi szczególny przypadek (dom wielolokalowy bez klatki schodowej).
    • W praktyce zdążą zareagować obydwa. Najczęściej.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...