Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uwaga Centrum Drzwi i Okien z Łodygowic. Nie wpłacajcie zaliczek, czekmay już na okna ponad 3 miesiace, połowa okien dostarczonych z fabyki Komsta uszkodzonych. z Panem Jakubem i Pseudoszefem Wojciechem Wajdą nie ma kontaktu. Pani Marta współwłaścicielka również nie odbiera.  W biurze ściema i stałe przeuswanie teminów. Nie chcą wykonać zlecenia, a wzieli 40% zaliczki, nie chcą oddać pieniedzy. Terminy juży chyba 14 i nigdy nikt nie przyjeżdża poczym wyłączają telefony. okna, drzwi i rolety miały być wprawione 15 maja, jest sierpień i nie dość że nie ma wszystkich okien, to nadal niewyprodukowane są rolety, brakuje okien, 30 % z dostarczonych wstępnie okien ( a wozili po kilka sztuk jest uszkodzonych). Fakbryka okien Komsta pozaklejała uszkodzenia foliami i zamazała markerami, żeby nie było widać wad. Takiej tandety nie widziałem jeszcze nigdy. A główny szef odpowiada, że oni nie odpowiadają za efekt wizualny, tylko za trwałość zgrzewu. Gratuluje !!! Podejście fabryki pełen profesjonalizm. Fabryk Komsta w Pyskowicach.
Pięniądze odzyskujemy poprzez sądy.  Opóżnienia w budowie po pół roku. nie mozęmy ocieplać, tynkować trzymają nas okna.
Jeżli jest ktoś jeszcze pokrzywdzony zapraszam do kontaktu, proponuję pozew zbiorowy. Kontakt do mnie: investartur@gmail.com

Jak udało nam się ustalić są chyba niewypłacalni. Od jedych biorą zaliczyki, by innym zamówić okna. Jakość okien dno. Poniżej przesyłam zdjęcia zgrzewów cienkich - w systemie VEKA podobno mają1mm. Ostrzegam nie dajcie się naciagnąć.

 

okno wada 2 Centrum drzwi i okien Łodygowice.jpg

okno wada Centrum drzwi i okien Łodygowice.jpg

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
17 godzin temu, indianiner napisał:

Witam. Miałem zamiar zamówić u nich okna lecz po przeczytaniu pana wpisu zapaliła mi sie czerwona lampa. Mogę prosić o więcej info jak sie sprawa zakończyła.

 

Niech Pan nic u nich nie zamawia ja zamówiłam bramę i musiałam oddać ich do sądu potem do komornika bo nie mam ani bramy ani pieniędzy trzymajcie się z daleka od firmy Centrum okien i drzwi z Łodygowic. Opinie pozytywne wystawione przez rodzinę i kolegów którzy nic u nich nie kupili.

Link do komentarza
2 godziny temu, indianiner napisał:

A jaka firme moze pani polecić?

Jestem z Żor i szukam rzetelnej firmy do stolarki okiennej.

Jak Pan chce to proszę zapytać w firmie Majsterek w Żywcu mają wyższe ceny Ale nie ma z nimi problemu od Łodygowic to lepiej z daleka nie warto zaoszczędzić 200 czy 300 złotych a potem po sądach odzyskiwać pieniądze bo zwyczajnie ludzi okradają.

Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Potwierdzam, widzę dziury. W czym pomóc?
    • Własnymi siłami, ma być równo i ponadto jeszcze w piwnicy? Będzie ciężko. Podstawowe pytanie brzmi, czy tam jest już jakaś wylewka? W związku z tym, czy trzeba zrobić nową wylewkę, czy tylko wyrównać starą? W tym drugim przypadku wymagana grubość będzie kilka razy mniejsza, ale trzeba do tego użyć zupełnie innej masy. Tak jak radzi vlad1431, najłatwiej podzielić podłoże listwami lub rurami, które wyznaczą docelowy poziom. W piwnicy, a więc miejscu o potencjalnie dużej wilgotności, tylko masy na bazie cementu. Na szczęście są dostępne rozmaite warianty modyfikowane, które łatwiej się rozprowadza. 
    • Nie wiem czy to jest T-cap ale pełna nazwa mojej pompy to : PANASONIC AQUAREA WH-MDC05J3E5 5KW MONOBLOK. Ogrzewa dom o powierzchni 100 m. kw. plus garaż plus CWU. Dom jest dobrze ocieplony więc pompa nie zużywa wiele energii zimą ale niskie rachunki za prąd, to raczej wynik fotowoltaiki na dachu. W pokojach zimą mam temperaturę 21 st. C., dla mnie wystarczy a w garażu 15 st. C. Jak na razie pompa daje radę. Co do innych pytań, to nie pomogę bo się na tym nie znam.
    • Przepraszam za brak konkretow. Dzialka rolna 0.7h jest polozona 130km a 0.3h 20km od miejsca gdzie planowana jest budowa domu. Jeszcze dodam że niedawno takie odległości nie stanowiły zadnego problemu poniewaz znajoma właśnie na takiej zasadzie się wybudowała.
    • Tak z ciekawości jaka moc tego Panasonica? To jest T-cap? Pytam, bo zanim zamontowałem kocioł gazowy też brałem pod uwagę T-capa 9kw. Tylko teraz jak policzyłem ile mocy zwykle używamy na gazie to wychodzi nie do wiary, ale kocioł zwykle chodzi na 6% mocy z 19kw, max było 12% przy mrozach nie wiem czy -10 czy więcej, przy czym % jest liczony od minimalnej mocy, czyli w moim przypadku od 3kw. Na CWU ustawione jest 50% i zasobnik 140L grzeje kilka minut, nie mierzyłem, ale raczej nie więcej niż 5-10 minut. I teraz mam wątpliwości, czy taki T-cap 9kw nie byłby po prostu za duży? Nie wiem czy te wskazania mocy na Termecie są rzeczywiste, ale jak już złapie temperaturę, a zwykle to jest 35°C na zasilaniu, to możliwe żeby chodził na 4-5Kw? Najwyższą jaką ustawiliśmy to było 42°C. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...