Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

42 minuty temu, Stef-x napisał:

 tylko ze u mnie to sie nie sprawdzi, poniewaz za prad uzytkowy place wiecej niz on uzytkowy+grzewczy, 

Jak czytam taki argument przeciw prądowy, to myślę sobie że z całą pewnością można go zakwalifikować do gatunku zwanego właśnie brednie.

Ale pewnie taki ktoś uważa że jak po kawałku zapłaci wiele rachunków za różne rodzaje energii, to będzie tak przynajmniej psychologicznie jakby mniej. :zalamka:

14 minut temu, Stef-x napisał:

tak konkretnie to wszystko poza grzaniem ;)

No teraz to żeś nas zbulwersował marynarzu.O.o

demo

demo

35 minut temu, Stef-x napisał:

 tylko ze u mnie to sie nie sprawdzi, poniewaz za prad uzytkowy place wiecej niz on uzytkowy+grzewczy, 

Jak czytam taki argument przeciw prądowy, to myślę sobie że z całą pewnością można go zakwalifikować do gatunku zwanego właśnie brednie.

Ale pewnie taki ktoś uważa że jak po kawałku zapłaci wiele rachunków za różne rodzaje energii, to będzie tak przynajmniej psychologicznie jakby mniej. :zalamka:

demo

demo

23 minuty temu, Stef-x napisał:

 tylko ze u mnie to sie nie sprawdzi, poniewaz za prad uzytkowy place wiecej niz on uzytkowy+grzewczy, 

Jak czytam taki argument przeciw prądowy, to myślę sobie że z całą pewnością można go zakwalifikować do do gatunku zwanego właśnie brednie.

Ale pewnie taki ktoś uważa że jak po kawałku zapłaci wiele rachunków za różne rodzaje energii, to będzie tak przynajmniej psychologicznie jakby mniej. :zalamka:

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...