Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

MrTomo

MrTomo

He, he

A oczyszczacze powietrza i super okna "zostaw smog za oknem" też lepiej się sprzedają.

kuwa - przy okazji - "zostaw smog za oknem" - większego kretynizmu nie mogli wymyślić?

MrTomo

MrTomo

He, he

A oczyszczacze powietrza i super okna "zostaw smog za oknem" też lepiej się sprzedają.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Tadeusz
      Warto wspomnieć, że wiele zależy od profesjonalnego podejścia do tematu ze strony budującego. Ale w dzisiejszych czasach łatwo znaleźć fachowców szybkim googlem. Sam tak trafiłem na niejaką firmę zwaną Sielanka, gdzieś pod Wrocławiem, która ma na stronie wszystko przejrzyście opisane. Nie warto zatem oszczędzać na bezpieczeństwie.
    • Budynki drewniane w Polsce to głównie jednorodzinne domy mieszkalne, czyli takie, w których spędzamy najwięcej czasu i w których powinniśmy się czuć bezpiecznie. W 2019 r. w Polsce wybudowano 708 domów drewnianych, ale konstrukcje drewnianą możemy spotkać w niemal każdym domu wykonanym w technologii tradycyjnej - w postaci więźby dachowej. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/budowa-krok-po-kroku/a/91391-bezpieczenstwo-p-pozarowe-w-drewnianych-domach
    • Hej wszystkim.    Jestem na etapie murowania ścian na poddaszu. Ściany przez dewelopera zostały postawione tylko do połowy. Materiał, których są zrobione to pustak ceramiczny 250x120x220.    Na dole robiłem ścianki działowe z pustaka suporex. Zostało ich dość sporo. Mam takie pytanie, czy coś stoi na przeszkodzie żeby te ściany na górze kończyć suporex em?    Jeśli nie, to jak je połączyć. Normalną zaprawa murarska?  Dziękuję za wszystkie porady i pomoc.    Nie znam się na tym czy można mieszać materiały ze sobą, dlatego bardzo proszę o nie krytykowanie 😁😁   Pozdrawiam. 
    • Zenek - amerykańskie systemy klimatyzacyjne połączone z wentylacją  TO NIE JEST wentylacja mechaniczna, tylko system kombinowany. W ilu domach stosowany jest w Polsce? Znajdziesz chociaż jeden? Nie, bo to systemy zwykle do biurowców.   Z mojej strony EOT, bo to jest kompletnie bez sensu pisać o dwóch kompletnie rożnych rzeczach i w dodatku z twojej stronie kompletnie nie na temat.   BTW - czy w ogóle czytasz, co cytujesz? bo tam jest o " recyrkulacji powietrza". Możesz mi powiedzieć, gdzie w wentylacji mechanicznej masz "RE-cyrkulację"? Gdzie w najprostszym rekuperatorze masz "RE-cyrkulację"? Strumień wywiewany NIE MIESZA się z nawiewanym. Człowieku, piszesz coraz większe bzdury, bo po prostu nie masz podstawowej wiedzy. i o tym, że klimatyzację trzeba dezynfekować wie każdy posiadacz klimy w samochodzie. Ale klima to nie wentylacja. 
    • Ja myślałem, że będę miał z PCV bo tego postęp wymaga. Ale mój znajomy dekarz co dach robił od razu powiedział NIEE.... metalowe mi radzi. Ale jaki to jest metal to już nawet nie pamiętam.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...