Skocz do zawartości

Historia edycji

Elfir

Elfir

Ile znasz bloków energooszczędnych? Nowe bloki spełniają najwyżej minimum ustawowe. Bo po co deweloper ma inaczej budować?

Może jakiś deweloper-hobbysta postawił sobie taki blok eksperymentalnie, ale ciężko na tym opierać statystki. 

 

Bo jak zwykle teoretyzujesz.

Mieszkałam w mieszkaniu 50 m2 w bloku po termomodernizacji i teraz mieszkam w domu 150 m2 energooszczędnym. Wiem ile płaciłam tam za ogrzewanie (z cieplika miejskiego) i ile płacę teraz (z własną kotłownią na gaz).

Pracowałam 5 lat jako zarządca nieruchomości i rozliczałam ciepło w blokach.

Jakie ty masz porównanie?

 

 

Co ma wspólnego twoje dygresje o miejscu pracy z kosztami zakupu domu/mieszkania i jego utrzymania?

Chyba mylisz temat. To nie jest pytanie "gdzie się wygodniej mieszka?".

Elfir

Elfir

Ile znasz bloków energooszczędnych? Nowe bloki spełniają najwyżej minimum ustawowe. Bo po co deweloper ma inaczej budować?

Może jakiś deweloper-hobbysta postawił sobie taki blok eksperymentalnie, ale ciężko na tym opierać statystki. 

 

Bo jak zwykle teoretyzujesz.

Mieszkałam w mieszkaniu 50 m2 w bloku po termomodernizacji i teraz mieszkam w domu 150 m2 energooszczędnym. Wiem ile płaciłam tam za ogrzewanie (z cieplika miejskiego) i ile płacę teraz (z własną kotłownią na gaz).

Pracowałam 5 lat jako zarządca nieruchomości i rozliczałam ciepło w blokach.

Jakie ty masz porównanie?

 

 

Co ma wspólnego twoja pisanina o miejscu pracy z kosztami utrzymania domu a mieszkania, bo nie rozumiem?

×
×
  • Utwórz nowe...