Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

B. dobry projekt -  świeży, nowatorski i futurystyczny. Oglądnąłem inne fotki - z różnych stron - naprawdę dobre!

Gdy zamknięty - zimny, twardy i odpychający. Tak jak w założeniu. Gdy otwarty - nowoczesny, prześwietlony, ładny bryłowo, rzeźbiarski. Super. Dom z ekspresją.

Architekt miał szczęście, że miał takiego inwestora - i odwrotnie.

Nie zgadzam się z gatkami o więzieniu, fobiach itp dyrdymałach. Idiotyzmy. To dlaczego nie krytykujecie, jak wokoł pierwszego lepszego polityka uwija się ochrona!?

Architekt i inwestor zbudowali rezydencję stylową, warowną (jeżeli ktoś wyżej mowi o zamku) i na potrzeby inwestora. I nie ma w niej krzty kiczu - tak często obecnego w rezydencjach. Czegóż chcieć więcej?

6 godzin temu, Elfir napisał:

Zawsze mnie zastanawiało czy inwestor jest człowiekiem z paranoją i manią prześladowczą czy faktycznie kimś tak wpływowym i bogatym, że ma samych wrogów?

Nie wiem, czy ma wrogow - na pewno ma teraz rzeszę zazdrośników.

A dla mnie jest człowiekiem z fantazją, wyczuciem architektury i czasu, z gestem i myślę, że lubi taka powieść "20 000  mil podmorskiej żeglugi" Verne'a. Ja jestem pod wrażeniem! :14_relaxed: 

zenek

zenek

B. dobry projekt -  świeży, nowatorski i futurystyczny. Oglądnąłem inne fotki - z różnych stron - naprawdę dobre!

Gdy zamknięty - zimny, twardy i odpychający. Tak jak w założeniu. Gdy otwarty - nowoczesny, prześwietlony, ładny bryłowo, rzeźbiarski. Super. Dom z ekspresją.

Architekt miał szczęście, że miał takiego inwestora - i odwrotnie.

Nie zgadzam się z gatkami o więzieniu, fobiach itp dyrdymałach. Idiotyzmy. To dlaczego nie krytykujecie, jak wokoł pierwszego lepszego polityka uwija się ochrona!?

Architekt i inwestor zbudowali rezydencję stylową, warowną (jeżeli ktoś wyżej mowi o zamku) i na potrzeby inwestora. I nie ma w niej krzty kiczu - tak często obecnego w rezydencjach. Czegóż chcieć więcej?

6 godzin temu, Elfir napisał:

Zawsze mnie zastanawiało czy inwestor jest człowiekiem z paranoją i manią prześladowczą czy faktycznie kimś tak wpływowym i bogatym, że ma samych wrogów?

Nie wiem, czy ma wrogow - na pewno ma teraz rzeszę zazdrośników.

A dla mnie jest człowiekiem z fantazją, wyczuciem architektury i czasu, z gestem i myślę, że lubi taka powieść "200  mil podmorskiej żeglugi" Verne'a. Ja jestem pod wrażeniem! :14_relaxed: 

zenek

zenek

B. dobry projekt -  świeży, nowatorski i futurystyczny. Oglądnąłem inne fotki - z różnych stron - naprawdę dobre!

Gdy zamknięty - zimny, twardy i odpychający. Tak jak w założeniu. Gdy otwarty - nowoczesny, prześwietlony, ładny bryłowo, rzeźbiarski. Super. Dom z ekspresją.

Architekt miał szczęście, że miał takiego inwestora - i odwrotnie.

Nie zgadzam się z gatkami o więzieniu, fobiach itp dyrdymałach. Idiotyzmy. To dlaczego nie krytykujecie, jak wokoł pierwszego lepszego polityka uwija się ochrona!?

Architekt i inwestor zbudowali rezydencję stylową, warowną (jeżeli ktoś wyżej mowi o zamku) i na potrzeby inwestora. I nie ma w niej krzty kiczu - tak często obecnego w rezydencjach. Czegóż chcieć więcej?

6 godzin temu, Elfir napisał:

Zawsze mnie zastanawiało czy inwestor jest człowiekiem z paranoją i manią prześladowczą czy faktycznie kimś tak wpływowym i bogatym, że ma samych wrogów?

Nie wiem, czy ma wrogow - na pewno ma teraz rzeszę zazdrośników.

A dla mnie jest człowiekiem z fantazją, wyczuciem architektury i czasu, z gestem i myślę, że lubi taka powieść "200 tys mil podmorskiej żeglugi" Verne'a. Ja jestem pod wrażeniem! :14_relaxed: 

×
×
  • Utwórz nowe...