Skocz do zawartości

Historia edycji

Batman

Batman

Wrzucam kilka fotek mojej instalacji c.o. . Wydaje mi się, że powinienem mieć chociażby czujnik firmy Tech podpięty z podłogówki do regulatora pokojowego (ten regulator to obsługuje lecz czujnika nie mam). Bo teraz tak. Nawet jeśli uda mi się jakimś cudem sprawić, że ten regulator ST-28 Sigma skomunikuje się z regulatorem pokojowym ST-292 v3 i ten drugi da sygnał do zatrzymania pompy jeśli zostanie osiągnięta zadana temperatura to będzie to działać koślawo. Regulator wisi na korytarzu a tam mam podłogówkę. Grzejniki obsługiwane obecnie z regulatora w pokojach. Przy zamkniętych drzwiach temperatury będą różne. Coś tu jest nie tak...

 

DSCF7691_zpsdxx8xoy9.jpg

Ze ściany wystaje jakiś kabel. Jeszcze nie wiem czy prądowy (czy jest prąd, ponieważ instalator pompę podłączył do zewnętrznego gniazdka.

 

DSCF7693_zpsyk2gnbcg.jpg

Na kotle sterownik Proton. Widoczna tu pompa zasila bufor.

 

DSCF7696_zpsykvaifq7.jpg

 

DSCF7692_zpsnxeitxbv.jpg

U góry sterownik Tech ST-28 Sigma. Lewa pompa do cwu, prawa zasila grzejniki.

 

DSCF7695_zpsnb0jmvir.jpg

 

DSCF7700_zpse3o59brm.jpg

 

DSCF7701_zpsux47xaus.jpg

 

DSCF7694_zpsk67bjzqs.jpg

 

DSCF7697_zpsntcmq2bq.jpg

Regulator pokojowy Tech ST-292 v3

 

Batman

Batman

Wrzucam kilka fotek mojej instalacji c.o. . Wydaje mi się, że powinienem mieć chociażby czujnik firmy Tech podpięty z podłogówki do regulatora pokojowego (ten regulator to obsługuje lecz czujnika nie mam). Bo teraz tak. Nawet jeśli uda mi się jakimś cudem sprawić, że ten regulator ST-28 Sigma skomunikuje się z regulatorem pokojowym ST-292 v3 i ten drugi da sygnał do zatrzymania pompy jeśli zostanie osiągnięta zadana temperatura to będzie to działać koślawo. Regulator wisi na korytarzu a tam mam podłogówkę. Grzejniki obsługiwane obecnie z regulatora w pokojach. Przy zamkniętych drzwiach temperatury będą różne. Coś tu jest nie tak...

 

DSCF7691_zpsdxx8xoy9.jpg

Ze ściany wystaje jakiś kabel. Jeszcze nie wiem czy prądowy (czy jest prąd, ponieważ instalator pompę podłączył do zewnętrznego gniazdka.

 

DSCF7693_zpsyk2gnbcg.jpg

Na kotle sterownik Proton

 

DSCF7696_zpsykvaifq7.jpg

 

DSCF7692_zpsnxeitxbv.jpg

U góry sterownik Tech ST-28 Sigma

 

DSCF7695_zpsnb0jmvir.jpg

 

DSCF7700_zpse3o59brm.jpg

 

DSCF7701_zpsux47xaus.jpg

 

DSCF7694_zpsk67bjzqs.jpg

 

DSCF7697_zpsntcmq2bq.jpg

Regulator pokojowy Tech ST-292 v3

 

×
×
  • Utwórz nowe...