Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Brum

Schowane kółka do ławy

Recommended Posts

Witam,

Chodzi mi po głowie zamontowanie kółek do nóg ciężkiej ławy z litego drewna.

Nie interesują mnie typowe kółka, ale takie w formie jak by stalowych kul jak do łożyska o średnicy kilku cm, z obejmą umożliwiająca łatwe ich obracanie się tych kul, do schowania w nodze ławy tak, by trochę wystawała i umożliwiała łatwe przesuwanie ławy w każdą stronę.

Trochę googlowałem i niczego nie znalazłem.

I raczej nie znajdziesz... takie łożyska nie za bardzo mają rację bytu... przy lekkim uniesieniu ławy (wiem że się tego nie robi) zaraz by te "kule" uciekały... pomysł ciekawy wg. mnie fizycznie nierealny bo pod ciężarem ławy kule mogłby się nie kręcić...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Artykuł dotyczący tematu tego posta.   Usuwanie mchu z blachodachówki   __________________________________ Blachy Pruszyński, blachodachówka REN  
    • Sporo jest piecy elektrycznych na rynku. Tutaj masz przykład pieca jonowo-katodowego, ale są też inne alternatywy. Jednak spójrz na jego sprawność: producent chwali się sprawnością 99,98% - to znaczy tyle, że na 1kwh energii elektrycznej uzyskasz 0,9998 kW energii cieplnej. Wynik super, jednak dla mnie to w niczym nie różni się to od ogrzewania elektrycznego. Czy stać Cię na grzanie prądem? Czy masz super ocieplony dom? Inaczej może Cię to sporo kosztować.   Alternatywa: czy nie lepiej kupić zwykłą grzałkę elektryczną + zbiornik na wodę. Grzałka kosztuje kilkaset złotych (w zależności jaka moc, typ). Wyjdzie dużo taniej, a efektywność również grubo ponad 90%. Czy nie bardziej to się opłaca?
    • Nie zależy mi. Ale Demo ewoluował w zdecydowanie bardziej skrajną wersję siebie. Poczułam się jak na przesłuchaniu. Wiesz — lampa w twarz, na glebę i wyznawać jedynie słuszną poprawność polityczną, bo jak nie, to cela. Do tego wycieczki osobiste. Hmmm .... niefajnie. Zenek chociaż metoda zdartej płyty przynudza. Natomiast Demo oprócz prezentowanego chamstwa, wykazał się ewidentną chęcią ukrócenia (w zasadzie nie wiem, doniesie, gdzie trzeba?) mojej tutaj bytności. Przy okazji zarzucając mi coś, co sam sobą reprezentuje (świętoszek ). No niefajnie, niefajnie.   I ta "dziunia" ... nie no ... bossssssko
    • To wejdź tu po wylogowaniu, będziesz miała całość, albo przywróć ustawienia. Jak nie będziesz tak  nachalnie atakować PiS to chłopaki ci odpuszczą. Pamiętaj każdy jest inny, jednemu trzeba dzień, innemu miesiąc, a jeszcze innym 40 lat wędrówki przez pustynię.      Kto potrafi zarobić na wszystkim?  
    • Ja sądzę że Gomółka tego nie powiedział. Żaden z tych trzech najbardziej znanych.    https://pl.wikipedia.org/wiki/Gomółka    
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...