Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet

2 godziny temu, Brum napisał:

Jak nie ma oddychających i parujących ludzi, nikt się nie myje :P nikt nie zmywa naczyń, nikt nie robi prania to rzeczywiście może być sucho ;)

Wszystkie te sprawy mają miejsce, a raczej miewają 2 dni na 9 i najczęściej w niewielkim składzie. Działa wentylacja grawitacyjna. Kominek jak w nim palę, to zasysa, mimo doprowadzenia powietrza z zewnątrz, bo nie jest hermetyczny :)

Obawiałem się tego, o czym piszesz.  Na szczęście problemu nie ma.

Higrometr?

Mam jakiś taki wskaźnik razem z termometrem za 5.50zł. Przez okrągły rok pokazuje między 40 a 70 zależnie od pogody i tego czy leży na oknie, czy na podłodze, czy obok mokrej deski. A zazwyczaj stoi na 50.

PeZet

PeZet

2 godziny temu, Brum napisał:

Jak nie ma oddychających i parujących ludzi, nikt się nie myje :P nikt nie zmywa naczyń, nikt nie robi prania to rzeczywiście może być sucho ;)

Wszyscy oni są, a raczej bywają 2 dni na 9. Działa wentylacja grawitacyjna. Kominek jak w nim palę, to zasysa, mimo doprowadzenia powietrza z zewnątrz, bo nie jest hermetyczny :)

Obawiałem się tego, o czym piszesz.  Na szczęście problemu nie ma.

Higrometr?

Mam jakiś taki wskaźnik razem z termometrem za 5.50zł. Przez okrągły rok pokazuje między 40 a 70 zależnie od pogody i tego czy leży na oknie, czy na podłodze, czy obok mokrej deski. A zazwyczaj stoi na 50.

×
×
  • Utwórz nowe...