Skocz do zawartości

Historia edycji

Leszek4

Leszek4

2018-03-15 - to jest termin przepisany z umowy o przyłączenie, który wiąże... Ciebie. Masz stać się odbiorcą paliwa do tego terminu. Przypominają, że masz do nich zasuwać, by podpisać umowę na dostarczanie gazu. Masz ze sobą wziąć papiery. Zamiast droczyć się o kominiarza i udowadniać im swoją rację możesz też po prostu przedłożyć im protokół kominiarski.

 

Nie rozumiem tylko tego wymogu "posiadania" numeru porządkowego budynku. Przecież nie dostaniesz go przed zakończeniem budowy i złożeniem dziennika w starostwie. 

To może być jakiś urzędniczy szablon, na którym powielają te głupoty. Zadzwonić, dowiedzieć się co faktycznie potrzeba, umówić się i jechać podpisać umowę. U mnie, jak rozmawiałem w ub. tygodniu z kierownikiem działu technicznego miejscowego PGNiG, gazownia ma 5 dni od dnia podpisania umowy na puszczenie gazu. 

Leszek4

Leszek4

2018-03-15 - to jest termin przepisany z umowy o przyłączenie, który wiąże... Ciebie. Masz stać się odbiorą paliwa do tego terminu. Przypominają, że masz do nich zasuwać, by podpisać umowę na dostarczanie gazu. Masz ze sobą wziąć papiery. Zamiast droczyć się o kominiarza i udowadniać im swoją rację możesz też po prostu przedłożyć im protokół kominiarski.

 

Nie rozumiem tylko tego wymogu "posiadania" numeru porządkowego budynku. Przecież nie dostaniesz go przed zakończeniem budowy i złożeniem dziennika w starostwie. 

To może być jakiś urzędniczy szablon, na którym powielają te głupoty. Zadzwonić, dowiedzieć się co faktycznie potrzeba, umówić się i jechać podpisać umowę. U mnie, jak rozmawiałem w ub. tygodniu z kierownikiem działu technicznego miejscowego PGNiG, gazownia ma 5 dni od dnia podpisania umowy na puszczenie gazu. 

×
×
  • Utwórz nowe...