Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Zielony Kapturek

ocieplenie domu szkieletowego

Recommended Posts

Witam!
Mam problem z wykonaniem ocieplenia w domu szkieletowym.Chcę ocieplić ściany zewnętrzne wełną mineralną ,ale nie wiem w jaki sposób przymocować ją do rusztowania,które to rusztowanie przykręcone jest do płyty OSB ?
Bardzo proszę o pomoc!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Maciejka2 Jak miło zobaczyć kolejną Opokę Aukcji prac dzieci z Ogniska Marymont
    • Piec na ekogroszek Prosat klasa 5 15kw , Sterownik TECH 37N, Proszę o pomoc. Mam problem z piecem. Robią się spieki. Mam dobrej jakości ekogroszek( zero spiekalności - Stabek ), Co powinieniem zrobić aby się nie tworzyły spieki?
    • Gość Maciejka2
      Witam Cieszę się, że Was odnalazłam To może poproszę...pudełeczko "pora na herbatkę" za 50PLN. Maciejka2  
    • Gość bpis
      Halo, halo, jest tu kto? Ludzie - 3 dni do końca licytacji, a tu prawie nic się nie dzieje!!   Poproszę o: 5. Gile widoczne na milę - 30zł (Wybacz, Tar , ale pasują do mojej sowy)
    • Korzystać z dobrodziejstw postępu technicznego jasne że trzeba, ale dobrze zachować w tym umiar i rozsądek.  Ta cała automatyka, sterowanie zdalne do wszystkiego, otwieranie i zamykanie, są dobre ale chyba najbardziej przydatne dla inwalidy z ograniczonymi funkcjami ruchowymi.  Zdrowy człowiek jak będzie lało i tak poleci sprawdzić czy wszystkie okna ta cała automatyka pozamykała. Tak samo np. przed wyjazdem na wakacje i tak oblecę cały dom sprawdzając czy wszystko gra. Co by nie powiedzieć ruch to jednak zdrowie, a nie dupę tylko trzymać na leżance i pilotem pstrykać. Nawet na ogród taki nie musi wychodzić, bo automatyka wszystko podleje, a w tym podlewaniu jak dla mnie najlepsze jest właśnie samo podlewanie własnymi łapkami. Znam wiele domów w bardzo dobrym wykonaniu i ani jednego tzw inteligentnego, za wyjątkiem znajomego pasjonaty elektronika który sam sobie takie systemy wymyśla i instaluje, więc jak widać są to sprawy mało popularne. Przeciętna populacji jest jednak dość ograniczona technicznie, pewnie jednak nie na tyle by nie zdawać sobie sprawę z problemów w jakie mogą się wpakować, instalując takie systemy. A może też wolą tę inną stronę bytowania połączoną z aktywnością ruchową i samodzielnym myśleniem.    
  • Popularne tematy