Skocz do zawartości

opis techniczny placu budowy


lech_22

Recommended Posts

Witam
Jestem studentem na ostatnim roku studiów logistycznych i potrzebuje informacji na temat logistyki na placu budowy np: trzech domów jednorodzinnych (chodzi o to jak to wygląda w praktyce), czyli np: jakie magazyny występują na placu budowy, jaka jest ich wielkość, gdzie są zazwyczaj umieszczane czy są przenoszone, jak wyglądają warunki składowania, jaka jest wielkość całego placu budowy, jakie jest zapotrzebowanie całego cyklu budowy w surowce, materiały, gotowe elementy i jak często są one dostarczane czy były dostarczone na początku budowy czy w jej trakcie. Jak wyglądają rozładunki czy są do tego wydzielone jakieś specjalne miejsca. Gdzie są usytuowane stanowiska monterskie (np: zbrojarzy, cieśli) itp. Czyli potrzebny mi jest taki techniczny opis placu budowy w praktyce. Czy jest pan w stanie mi pomóc czy raczej nie?
Link do komentarza
Może specjalizuje się w spedycji morskiej a że trafił się temat do obrony o placach budowy..

Why not.

budynek 25m2 - zazwyczaj garaż blaszany, co się zmieści to trzymane w garażu, co się nie zmieści trzymane na placu boju jak np stal żebrowana 12mm o długości pręta 12m. Dodatkowo niezbędny jest wychodek - logistycznie chyba najważniejszy.
Dostawa materiałów - albo zapłacone u hurtownika zimą ( niższe ceny) i czekają na przywózkę wiosną, albo dowożone na bieżąco.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...